RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19765

Poznatky

Vážení klienti a příznivci Rychlého rande,

chceme se s Vámi podělit o poznatky ze seznamovacích večerů.Další poznatky najdete na našem novém webu - www.rychlerande.cz1.6.2023

Mentalita

Již to trvá přes 2 roky, co přibývá klientů, kteří se účastní seznamovacích akcích ve dvou i třech městech a vybírají si protějšky podle mentality. Protože je v každém kraji jiná mentalita, vyzkouší a vyberou si, odkud jim protějšky nejvíce vyhovují. Ne každý chce partnera nebo partnerku ze svého okolí. Roste nám proto počet klientů, kteří jsou z jiných krajů a vzali se, nebo spolu žijí. Je to pro nás zajímavé zjištění a jsme rádi, že někteří klienti upouští od požadavku mít protějšek za humny.2.5.2023

Ovládejte se

Již 9. let se snažíme, aby přihlášení klienti byli na seznamovacích akcích úspěšní. Proto jsme s každým klientem 4x v telefonickém kontaktu, s někým i vícekrát podle potřeby. Před akcí klientům doporučujeme, jak se mají obléci, radíme jim, čeho se vyvarovat, jak si zvýšit úspěšnost apod. Máme potom velikou radost, když je akce úspěšná a dá se dohromady hodně párů. To vše můžeme ovlivnit.
Pak už je to na nich.

Bohužel, se k nám dostanou i informace, jak probíhaly jejich první rande. Většina proběhne v pohodě, ale najdou se i jedinci, u kterých je až neuvěřitelné, jaká moudra z nich dokážou vypadnout.

Pán: „ Nevadí ti, že máš nadváhu? Podle mě bys měla tak 10 kg shodit. Kamarád má fitko, jestli chceš, můžu tě k němu přihlásit. Jinak jsi moc fajn, ale s těma kilama bys měla něco dělat.“

Slečna: „ Bydlíš v rodinném domku, nebo v bytě? A ten dům je tvůj, nebo rodičů? A máš auto, nebo motorku? Kolikrát ročně jezdíš k moři? A kdyby ses ženil, budeš trvat na předmanželské smlouvě?“


Pak je naše snaha marná, protože tohle už ani nemá cenu komentovat.


3.3.2023

Nemovitosti

Doporučujeme klientům, aby na seznamovací akci nemluvili o svých majetkových poměrech. Stává se, že ti movitější, hlavně pánové, si na akci přinesou štos fotek svých nemovitostí a během 5 minut, co si mají s každou dámou povídat, jí vysvětlují, kde nemovitost je, jak k ní přišli a na kolik je už vyšla. Některým na to ani těch 5 minut nestačilo, zdržovali ostatní a fotky jsme jim museli sebrat. Nehledě na to, že se dámy ani nedostaly ke slovu.

Proto: Je hezké, že jste tak úspěšní a podařilo se Vám získat tolik nemovitostí a my Vám to upřímně přejeme, ale rozhodně není rozumné, jak dámy řekly „ vytahovat se s nimi před protějšky, které ani neznáte.“ Pokud se dámám chcete pochlubit, nechte to až na Vaše první rande, kde budete sami dva a budete mít na sebe více času.


8.2.2023

Alkohol na rande nepatří

Pár jedinců na akcích vykládalo protějškům, jak si zajdou každý den po práci do hospody „ na jedno “, nebo, že jsou několik let vyléčení alkoholici, ti odvážnější si dali před akcí panáka „ na kuráž “ a pak se strašně divili, že si je žádný v dotazníku nezakroužkoval.

Proto: ty protějšky Vás neznají, a když jim během 5 minut, co si povídáte, vytvoříte o sobě takovýto obrázek, tak se vůbec nedivíme. S novou láskou máte šanci začít nový život a třeba i bez alkoholu. Proto zvažte, jak se na rande chovat.11.1.2023

Vesnice

Je na zvážení, zda říkat na akcích hned svým protějškům ve které vesnici bydlíte.
Stalo se již několikrát, že když se jim dáma nebo pán hodně líbili, jeli je navštívit.
Zjišťovali pak v obchodě, u lidi po vesnici, kde jejich cíl bydlí.
Naposledy se tak sešli hned dva pánové s kyticemi v ruce před domem jedné slečny.
Zvědavá sousedka nelenila, z pánů vytáhla potřebné informace a jako správná „ drbna“
je roznesla po vsi.

Proto: Jestli nechcete mít doma nečekanou návštěvu, řekněte jim, kde bydlíte, až si vyberete tu pravou
nebo toho pravého.


7.11.2022

Svatba

Dámy, není dobré se na seznamovací akci, kde máte oba na povídání 5 minut se ptát pánů, za jak dlouho by se chtěli ženit. Některé dámy odpověď, že o tom vůbec pánové nepřemýšleli, neuspokojila a pokračovaly, jak si ten život dopředu naplánovaly – do roka svatba, další rok 1. dítě, dostavěný dům, 2. dítě ………Někteří pánové si mysleli, že je to legrace a kopírují „ Básníky „ bohužel to byla pravda. Jak jsme předpokládali, ani jeden pán se s nimi už nesešel.

Proto: Dámy, na seznamovací akci se vidíte s pány poprvé, zastrašovat je hned svatbou je hodně špatný nápad.


2.9.2022

První dojem

Všem zúčastněným doporučujeme, jak se mají na seznamovací akci obléci. Naše akce jsou vedeny ve formálnějším duchu, proto se snažíme navodit randěcí atmosféru, k čemuž oblečení také patří.
První dojem je při seznamování důležitý.
Některé dámy si zajdou před akcí ke kadeřnici, na kosmetiku, koupí si nové šaty a vědí, že jim to tak sluší.
Pánové se nechají ostříhat, upravit nebo oholit si vousy, vyberou si slušivou košili.
Hlavně přijdou čistí, nažehlení a příjemně navonění.

Ty všechny za to tímto způsobem moc chválíme.

Bohužel potom, když se od nás dozví vzájemné sympatie a domluví si 1. rande, stane se u některých jedinců, že ve snaze poleví. Na rande tak přišli někteří pánové sice ve značkové, ale teplákové soupravě, v tílku zastrčeném v kraťasech, k tomu model doplnili ponožkami v sandálech, nebo v roztrhaných džínách a umazaném tričku apod. Hlavně jim nedošlo, že na večeři do restaurace, kam dámy pozvali se takovéto outfity vůbec nehodí. Dámám tak stačil tento první pohled a už věděly, že je to konečná.

Proto: Na prvním dojmu moc záleží, když se pokazí, už se nedá často napravit, protože dotyčný k tomu většinou už nedostane druhou šanci.


8.7.2022

Telefon

Chceme tímto upozornit některé dámy, že na prvním společném rande je vhodné se věnovat svému protějšku. Vyřizovat si při tom několik telefonátů s kamarádkami, se opravdu nehodí. Kašmírový svetřík, nebo kabelka ve výprodeji na Vás možná nepočkají, za to pány tím zaručeně naštvete. Navíc slibovat kamarádkám, že, až rande skončí, jim určitě přijdete povyprávět, jak probíhalo, před pány, kteří to slyší, tak takové chování Vám dá stoprocentní záruku, že na další rande můžete zapomenout!

Proto:
Telefon na začátku rande vypněte. Když už ho musíte mít z důležitého důvodu zapnutý, přijměte poté hovor na nezbytně nutnou dobu, ale předem se protějšku omluvte. Uvědomte si, jak by se Vám líbilo, kdyby se takto chovali pánové.


1.6.2022

Intimnosti

Vážení klienti a příznivci Rychlého rande,
chceme upozornit na další nešvar pánů.
Na prvním společném rande se nehodí plácat dámy po zadku. A to už vůbec ne, v restauračním zařízení, kam je pozvali. V několika případech dámy reagovaly fackou, jiné se ohradily slovně.

Proto:
Pánové, na prvním rande hodně záleží. Chcete přece dámy okouzlit, ne odradit. Není vhodné, ani jakékoliv osahávání. Tímto chováním akorát docílíte, že dotyčné dámy vidíte naposledy.


4.4.2022

Dítě

Zjistili jsme, že některé dámy, které už děti mají a ty jim stačí, se na seznamovacích akcích ptají pánů, jestli ještě chtějí mít dítě. Pány, které to do té doby ani nenapadlo, tím na to upozorní, ti se následně hluboce zamyslí, řeknou si: „ Co kdyby jednou“ a už si automaticky tyto dámy v dotazníku nezakroužkují.
Je to opravdu veliká škoda si to tímto rozhodnutím na akci uzavřít. Nikdo dopředu neví, jestli si to dámy do budoucna nerozmyslí a se společným potomkem budou souhlasit, nebo pánům bude stačit vychovávat děti partnerky a společné dítě už chtít nebudou. To už ale nestihnou zjistit, když takovému vztahu nedají šanci.15.3.2022

Rodiče

Kontaktovalo nás několik pánů z mladších kategorií, že jim některé vybrané dámy hned po prvním společném rande, pod různými záminkami zprostředkovaly setkání se svými rodiči. Ty se dotyčné pány snažili tzv. „ proklepnout „, jestli budou pro jejich dcerky vhodní. Pánové byli oprávněně v šoku.

Proto :
Dámy, neblbněte!
Pány tímto okamžitě odradíte. Nejdříve se spolu poznejte, a až se setkáním bude Váš partner souhlasit, teprve jednejte. Je přece škoda takto unáhleně přijít o toho pravého.5.11.2021

Leklá ryba

Přibývají nám upozornění od našich klientů, že na seznamovacích akcích
jim některé protějšky při seznamování i loučení podávají ruce
jako „ leklá ryba. “
Ti si je následně v dotaznících nekroužkují, protože tvrdí,
že je to neupřímné.

Proto :
Není třeba nikomu drtit ruce, stačí více zmáčknout, aby zjistili,
že se vůbec něco děje.


13.9.2021

Nelitujte se

Opět někteří pánové zaperlili.
Našlo se pár jedinců, kteří měli potřebu na seznamovací akci vykládat dámám,
kolik mají exekucí a insolvencí, a jak k nim přišli. To by sice nebylo nic divného v dnešní době,
ale jednak se to na první seznámení nehodí, protože každý pár má na povídání jen 5 minut,
ale horší bylo, že pánové svalili za to vinu na půlku města
a ještě se litovali, proč zrovna jim se to muselo stát.
Myslíme si, že určitě o takto smýšlející pány nebudou mít zájem zástupy dam.
A i kdyby nakrásně se jim podařilo nějakou dámu oslnit a ta se k nim následně nastěhovala,
tak při takovémto každodenním fňukání stejně každá zavře brzy dveře z venku.

Proto pánové:
Jste chlapi. Postavte se k tomu a začněte situaci řešit. Potom se určitě ještě ta pravá pro vás najde.


12.8.2021

Myslivec

Upozornilo nás několik pánů – myslivců, že díky jejich koníčku o ně dámy nemají takový zájem, v jaký by doufali.
Ale zase je dobré, že jim to dámy řeknou hned na rovinu a oni se mohou hned seznamovat s jinými protějšky, kterým to nevadí.


8.7.2021

Zdravotní stav zatím vynechte

Máme pro Vás další radu. Nehodí se mluvit na prvním společném rande o svém zdravotním stavu.
Některé dámy se snažily vylíčit pánům, jaké nemoci mají, které je čekají, a jaká vyšetření již podstoupily.
Kolísavé hodnoty tlaku ještě pánové zvládli, ale po vylíčení trablí na kolonoskopii pánové zmizeli v nenávratnu.

Proto:

Mluvte o svém zdraví, až se lépe poznáte, potom určitě Váš protějšek bude zajímat, jaký moribundus zrovna máte. Určitě se to nehodí probírat, tak jako se to stalo u večeře, na kterou je pánové pozvali.
Jsou určitě příjemnější zážitky, které si na prvním rande můžete sdělit.14.9.2020

Změňte myšlení

Stále se snažíme vysvětlovat klientům, kteří se k nám přihlašují s nedůvěřivým přístupem, aby „ nechali doma“ negativní předsudky.
Názory typu - mě tam stejně žádný chtít nebude, nikomu se nebudu líbit, žádného tam neokouzlím, já mám smůlu na protějšky, jdu tam zbytečně apod. Vám pomůže leda k tomu, že se Vám to vyplní.
Ale, když půjdete randit pozitivně naladěni, s vědomím, že tentokrát to určitě dobře dopadne, máte velkou šanci, že ten pravý protějšek tam na Vás bude čekat.
Zkuste změnit své myšlenky a uvidíte, že to vyjde.


20.8.2020

Krevní skupiny

Podařilo se nám zjistit, že přibývá klientek, které si své protějšky vybírají podle krevních skupin.
Mají zjištěno, jaké krevní skupiny se k nim hodí nejlépe.
Protože téměř všichni pánové ví, jakou skupinu mají, je rozhodování snadné.

Přejeme, ať jim tyto vztahy dlouho vydrží.


28.7.2020

Alimenty

Zjistili jsme další chybu pánů, kterou dělají při seznamování.
Na Rychlém rande vykládalo několik pánů dámám „ jak musí platit alimenty“ na své děti.

Všechny zúčastněné dámy tím doslova nadzvedli ze židlí!!!


28.2.2020

Další svatba

Připravuje se další svatba, kdy se pár dal dohromady tentokrát trochu netradičním způsobem.
Dáma se zúčastnila seznamovacího večera Rychlého rande v Táboře 6x, pán 4x.
4x se tam potkali. Z toho 3x se seznamovali a nic. Až na počtvrté údajně přeskočila jiskra.
Následně poznali, že jsou si souzeni.
Když jsme se jich ptali, proč to nevyšlo už na poprvé, oba se shodli na tom,
„ že to v nich muselo dozrát. „
Pro nás je to opravdu zajímavé zjištění.


Novomanželům přejeme hodně štěstí a lásky na společné cestě životem.


20.1.2020

Jak zní myšlenka, která ženám často brání v nalezení dlouhodobého vztahu?

Z našich dotazníkových průzkumů a rozhovorů s klientkami jsme zjistili, že mnoho nezadaných žen, kterým se dlouhodobě nedaří najít si vztah, spojuje jedna myšlenka.

Velmi nás překvapilo množství žen, které nám tuto myšlenku shodně odcitovalo. Proto jsme o ní vytvořili článek, který si můžete přečíst na odkazu níže.

Jak zní myšlenka, která ženám často brání v nalezení dlouhodobého vztahu?


22.11.2019

Znamení zvěrokruhu

Zjistili jsme, že některé dámy si vybírají pány podle znamení zvěrokruhu.
Zeptají se, v jakém znamení se pánové narodili a podle toho usoudí, zda se obě znamení k sobě hodí nebo ne.
Vycházejí tak ze svých zkušeností, protože jim takové vztahy dlouho vydržely.
Pánům se to sice nelíbí, ale co se dá dělat?
Proti gustu žádný dišputát!


23.10.2019

Vážení klienti a příznivci Rychlého rande,

opravdu nás překvapilo několik pánů ve věku od 50 do 65 let, kteří si na seznamovacích akcích nevybrali žádnou dámu jen proto,že nebyla z blízkosti jejich bydliště.
Myslíme si, že v dnešní době plné aut a dálnic není problém někam za dámou dojet.

Proto pánové:
pokud hledáte protějšek pouze za humny, nebo do 20 km od Vašeho bydliště,
může se stát, že ho nikdy nenajdete.

Vezměte si příklad z našeho 75 letého klienta, který prohlásil:
„ Když najdu tu pravou lásku, budu za ní jezdit klidně i na druhý konec republiky.“
A to je k hlubokému zamyšlení!


13.9.2019

Zlatokopky?

Zjistili jsme, že někteří pánové ve snaze, jak sami říkají, aby se na ně „ nenalepily zlatokopky,"
vypráví na seznamovacích večerech všem dámám,

např., jak jsou chudí, mají zpustošený dům, neudržovanou zahradu, nemají auto, jezdí na starém kole, žijí z výplaty do výplaty atd., i když to není pravda.
Domnívají se sice, že vymysleli výbornou strategii, jak si vybrat tu pravou,
ale místo toho odradí úplně všechny dámy, i ty, které „ zlatokopkami " vůbec nejsou.


24.8.2019

Dámy, tohle nedělejte!

Upozornili nás pánové, že některé dámy nehledají pouze vztah,
ale spíše levnou pracovní sílu.

Proto dámy:
Pánové Vám rádi pomohou s mužskými pracemi,
ale nesmí se to přehánět.


22.7.2019

Peníze je nezajímají

Zeptali jsme se dam z několika kategorií 40 až 55 let, jaký protějšek by si vybraly.
Vtipného romantika, nebo finančně zajištěného podnikatele?

Zajímavý byl výsledek:
Čtvrtina dotázaných řekla okamžitě, že by si vybrala podnikatele.
Naopak tři čtvrtiny žen by daly přednost romantikovi.
Zdůvodnily to tím, že jsou samy finančně zajištěné, proto by uvítaly romantika.

Takže pánové!

Není pravda, jak si myslíte, že všechny ženy hledají movitý protějšek!


20.6.2019

Důležité upozornění

Rádi bychom upozornili pány, kteří ve snaze dostat se do mladších kategorií si ubírají o několik let svůj věk.
Protože se jejich skutečný věk dozvíme, zbytečně jsou vyřazeni ze všech našich seznamovacích večerů.
Nechceme naše klientky seznamovat s pány, kteří lžou!


31.5.2019

Dámy zpozorněte

Všem klientům se snažíme před seznamovacím večerem poradit, aby byli co možná nejúspěšnější.
Když to nedopadne podle jejich představ, zjišťujeme, kde udělali chybu.
Proto se nám podařilo zjistit, že některé dámy, které se zúčastnily seznamovacích večerů 2x a nebyly úspěšné,
měly přehnané nároky na své protějšky. Poté, co jsme se je na to snažili upozornit, si to uvědomily a na dalším
seznamovacím večeru již měly vzájemné sympatie.


16.4.2019

Další zjištění

Zjistili jsme, že někteří úspěšní klienti, kteří dosáhli více vzájemných sympatií, si jich tolik neváží.
Často u nich potom hraje větší roli při výběru vzhled, kdy kontaktují pouze ty hezčí protějšky.
Naopak klienti, kteří mají jednu, nebo dvě vzájemné sympatie, zkontaktují všechny
a hlavně si jich váží a jsou za ně vděčni.
Tady je vidět, že „méně je někdy více“!18.3.2019

Pánové pozor!

Přestože všem pánům vždy po oznámení vzájemných sympatií doporučujeme, aby dámám zavolali co nejdříve,
stává se, že se jim pánové ozvou, až třeba za týden.
Nevíme sice na co čekají, ale potom se strašně diví,
že dámy si již vybraly jiné pány z večera, kteří byli rychlejší.


25.2.2019

Vážení klienti a příznivci Rychlého rande,

zjistili jsme, že z hlediska naší seznamovací agentury je poměrně výrazný rozdíl u přihlášených klientů.
Od 20 do 40 let věku se na seznamovací večery hlásí přibližně 2 krát více mužů, než žen.
U klientů, kterým je od 40 do 70 let věku se hlásí přibližně 5 krát více žen, než mužů.
Čistě teoreticky podle těchto čísel mají menší zájem o seznamování muži ve věku kolem 50 let.
Obecně lze říci, že kvůli tomuto faktu je pro ženy od 40 let výše poměrně obtížné najít si partnera.


26.1.2019

Další chyba pánů

Zjistili jsme, že pánové dělají stále stejnou chybu po seznamovacím večeru, přestože je na ni upozorňujeme.
Po zjištění vzájemných sympatií pošlou dámám SMS zprávu a čekají, až se jim ozvou.

Většina se nedočká

Pánové, poprvé kontaktujte dámy telefonicky, teprve když se nedovoláte, pošlete SMS s tím, že jste spolu dosáhli vzájemných sympatií a kdy jim můžete zavolat.

Ověřili jsme si - všechny dámy reagovaly SMS zprávou zpět.


19.11.2018

Mám vybráno!

Kontaktovalo nás několik pánů z Rychlého rande, kteří nechápou, proč jim dámy nedokážou říci na rovinu, že si na seznamovacím večeru vybraly jiné pány. Místo toho si vymýšlejí např., jak si uvědomily, že na vztah ještě nejsou připravené, že na RR šly kvůli kamarádce / přitom tam žádnou neměly /, že se ještě nevyrovnaly s ukončením předchozího vztahu, že jim vadí velká vzdálenost apod. Mohla by to být sice pravda, ale pánové je poté náhodně potkali ve městech, jak se vedou za ruce s pány ze seznamovacího večera. V jednom případě to bylo dokonce hned druhý den.

Proto dámy:

Řekněte pánům popravdě, že už máte vybráno. To přece není nic špatného, když dáte přednost jinému. Vždyť o tom ty seznamovací večery jsou, aby si každý vybral protějšek podle svých představ. Pánové si pravdu zaslouží.


15.10.2018

Bytelný fortel

Zeptali jsme se namátkově pánů z několika kategorií
ve věku od 50 do 60 let, jakou postavu by měl mít jejich protějšek.
Třetina pánů řekla okamžitě, že chtějí dámu štíhlou se sportovní postavou.
Naopak dvě třetiny dotázaných pánů se shodly na tom, že se sice rády podívají na štíhlou dámu, ale doma by jí nechtěly. U svých protějšků upřednostňují bytelný fortel, kde je do čeho plácnout.

Proto dámy:
Přestaňte blbnout s dietami,
pánům se líbíte takové, jaké jste.

Více na www.rychlerande.com


14.9.2018

Děvčata zpozorněte!!!

Čím dál více děvčat ve věku od 20 do 35 let si nám stěžuje,
že kluci se s nimi rozešli hned po prvním rande.
Zeptali jsme se proto pánů, proč to dělají?
Neuvěřitelné bylo naše zjištění.
Všichni dotázaní pánové se shodli na tom, že děvčata s nimi na 1. rande strávila noc. Sice to chtěli oba z páru, ale kluci z toho vyvodili, že když jsou děvčata tak lehce k mání,
pro vztah je nechtějí.

Proto děvčata!!!
Pokud si kluky chcete udržet, nechte se dobývat. O to více se budou snažit, když nebudete tak snadnou kořistí.

Více na www.rychlerande.com


13.7.2018

Single

Zjišťovali jsme, proč jsou některé ženy
ve věku kolem 40 let bez partnera.
Jsou to většinou ženy, které už vědí, co od života chtějí. Rozvedené, nebo ukončily vztahy, které jim nevyhovovaly. Mají čas na sebe, studují, cestují, navštěvují fitness, kina, divadla, obchodní domy a hlavně se z toho nikomu nemusejí zpovídat. Jsou finančně nezávislé. Často po partnerovi ani netouží, stačí jim jen kamarád. Vyhovuje jim, že jsou samy a mají tak spokojený život, který jim nikdo nenarušuje. Jsou tak šťastné a nic v tom nehodlají měnit.


19.6.2018

Nejsou lakomí

Zeptali jsme se pánů na seznamovacím večeru
věkové kategorie 30 až 45 let,
jestli si myslí, že by si na prvním rande měla útratu
za sebe platit žena.
Všichni pánové se tentokrát shodli na tom, že oni by útratu za ženu zaplatili.
Je vidět, že gentlemani ještě nevymřeli.

21.5.2018

"Mamánci?"

Děvčata z kategorií 20 až 35 let překvapilo, že přibývá svobodných, bezdětných pánů ve věku kolem 30. let, kteří ještě bydlí u rodičů.
Chápou, že z finančních důvodů je to výhodnější.
Myslí si ale, že když se pánové do tolika let nedokázali osamostatnit, postarat se o sebe a sehnat si vlastní bydlení,
že se těžko dokážou postarat o rodinu a finančně ji zabezpečit.

8.4.2018

Kdo bude platit?

Na Rychlém rande se 97% žen ve věku od 40 do 50 let shodlo na tom, že na prvním rande by měl útratu za ženu zaplatit muž.

23.3.2018

Je těžké najít toho pravého

Zeptali jsme se žen ve věku od 30 do 45 let, proč si myslí, že nemohou najít toho pravého partnera.
Jsou hezké, chytré, inteligentní, pracovité, budují si kariéru, jsou samostatné, mají skvělou práci,
vydělávají hodně peněz.
Přesto nejsou pro pány zajímavé.
Myslí si, že pánům vadí, když ženy mají větší příjmy, jsou málo doma, o vše se postarají, vyřídí.
Domnívají se, že většina pánů hledá poddajnější typy žen, které moc nemluví, bývají doma
a zajišťují jim komfort.

24.2.2018

Poznatky dam z kategorie 50 – 65 let

Někteří pánové těmto dámám na prvním rande vysvětlovali, že mají dům se zahradou a hledají ženu, která se k nim nastěhuje. Protože dámy v tomto věku už mají své zázemí, těžko se budou hned stěhovat k pánům, které ani pořádně neznají.

Proto pánové!!!
Na prvních alespoň pěti společných rande nenabízejte protějškům nastěhování.
Většinu dam tím okamžitě odradíte.
Počkejte, až se lépe poznáte a dámám se u Vás zalíbí, potom jim teprve
nabídněte společné bydlení. Zbytečně si takhle odrazujete dámy
už na samotném začátku.

6.2.2018

Přivítání

Děvčata z nejmladší kategorie 20 - 35 let mile překvapili pánové, kteří je na prvním společném rande
přivítali podáním ruky a polibkem na tváře. Někteří jim ještě přinesli kytičku nebo malou bonboniéru.
Jsou to maličkosti, ale potěší.

11.12.2017

Zjistili jsme od našich klientů, co se jim nelíbí při seznamování

Většina protějšků před nimi pomlouvala a ještě k tomu nadávala na své bývalé partnery. Ze sebe pak dělala ukřivděné chudáčky.
Tito klienti si tak neuvědomují, že když si nedokázali vzít ponaučení ze svých minulých vztahů a ze všeho budou pořád vinit partnera či partnerku, tak jim žádný vztah nevydrží.
Proto:
Pusťte minulost za hlavu a žijte přítomností. A myslete na to, že na rande mluvit o ex je zakázáno!!!

10.11.2017

Už víme, kde někteří naši klienti dělají při seznamování chybu

Proto bychom Vám rádi poradili.
Když se sejdete na prvním společném rande, nedělejte hned závěry, pokud je to jen trochu možné.
I když Vám protějšek řekne něco, co se Vám na něm v tu chvíli nebude líbit, dejte mu ještě šanci a sejděte se
s ním podruhé. Třeba tam se naopak dozvíte něco, čím Vám zaujme.
A dobrá rada zní:
Rozmyslete se až na třetím rande, jestli by mohl být pro Vás tím pravým a vhodným protějškem.
Co když si šlapete po štěstí právě tím, že se ho zbavíte už na prvním?
Určitě stojí za zkoušku vydržet. Když to nedopadne, tak můžete mít nové kamarády, či kamarádky.
Těch není také nikdy dost.

29.8.2017

Další důležité zjištění!!!

Zeptali jsme se klientek z Rychlého rande ve věku 20 - 50 let, kde si myslí, že dělají pánové chyby
při seznamování.
Zajímavý byl výsledek. Ženy ve věku od 35 do 50 let jsou přesvědčeny, že se pánové při seznamování
málo snaží své protějšky zaujmout. Naopak děvčata
od 20 do 35 let uvedla, že se je někteří pánové snažili okouzlit tak usilovně, a ani si přitom nevšimli jejich nezájmu.
Proto pánové, buďte při seznamování galantní, upřímní, taktní, přátelští, mluvte o sobě pravdu, nelžete.
Přece chcete, aby Vás měla partnerka ráda takové, jací jste. Buďte přirození, na nic si nehrajte.
To každá žena ocení. Pokud ale vidíte, že o Vás nemá zájem, nesnažte se zbytečně. Kolem Vás je určitě spousta krásných žen, které dokážete zaujmout.
Kdyby se Vám to nepodařilo, ještě můžete využít naší seznamovací agentury Rychlé rande.

25.7.2017

Jak se seznámit po padesátce?

Podle nejnovějších statistik je nejvíce rozvedených Češek ve věku kolem 50 let. Muži v tomto věku, často movití, si snáze najdou mladší partnerky. Ženy by chtěly zase muže svého věku, nebo jen o pár let starší. Ti se hůře hledají, protože jsou buď ženatí, a nebo mají právě již mladší přítelkyně.
Na seznamovacích večerech Rychlého rande Tábor jsme zjistili, že přibývá žen, které si hledají mladší partnery. Vysvětlují to tím, že se soužitím s mladším partnerem /někdy i až o 10 let/, mají již výborné zkušenosti. Díky mladším partnerům se snaží být krásné, žádoucí, chodí s nimi do posilovny, sportují, cítí se být mladšími.
Proto, kdo si také chcete vybrat svůj protějšek a nemáte čas, ani možnost se seznámit, využijte seznamku Rychlé rande Tábor.
Osobně se seznámíte s 10 protějšky během 1,5 hodiny.
Seznámení každého páru trvá 5 minut.
Jedná se o moderní a efektivní způsob seznámení.

29.6.2017

Přehnané nároky

Zeptali jsme se několika párů, které se na Rychlém rande seznámily, a vztah jim vydržel, na pár otázek.
Z odpovědí vyplynulo, že alespoň jeden z páru se účastnil již 3. nebo 4. Seznamovacího večera.
Shodně to klienti zdůvodňují tím, že na prvém a druhém večeru měli ještě přehnané nároky na své protějšky.
Protože některé tyto páry jsou spolu již 5. rokem, určitě je toto zjištění důvodem k zamyšlení.