RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 15802

Jak zní myšlenka, která ženám často brání v nalezení dlouhodobého vztahu?


Jak se seznámit


Při rozhovorech s klientkami a na základě výsledků našich dotazníkových průzkumů jsme zjistili, že mnoho nezadaných žen, kterým se dlouhodobě nedaří najít si vztah, spojuje jedna myšlenka.

“Musí mě něčím zaujmout na první pohled.”

Překvapilo nás množství žen, které na náš dotaz naprosto shodně odpověděli větou: „Musí mě něčím zaujmout na první pohled.“ Díky naprosto shodné formulaci jsme měli pocit, jako kdyby tato věta byla součástí výuky ve škole. S trochou nadsázky se dá říct, že ženy a dívky hledají lásku na první pohled. Je to samozřejmě krásná a romantická myšlenka, ale u mnoha nezadaných dam kvůli ní dochází k tomu, že mají problém najít si trvalý vztah.

Je „první pohled“ ten správný pohled?

Příroda by nám na tuto otázku jistě odpověděla: „Ano.“ To můžeme říci s jistotou díky poznatkům z evoluční sexuologie. Tímto tématem se v budoucnu budeme zabývat podrobněji. Přírodu ale příliš nezajímá, jestli náš vztah bude dlouhý a spokojený.
Vztah, který započne tímto „zaujetím na první pohled“ samozřejmě může mít budoucnost. Často se ale také stává, že ženy se takto na první pohled zakoukají do mužů, kteří vztah vůbec nehledají a jak se lidově říká, jde jim jen o to jedno. Tito muži jsou často experti na to, zaujmout na první pohled a ženy na to mnohdy přijdou až s určitým časovým odstupem.

Jak dlouho trvá, než svůj protějšek doopravdy poznáte?

Ženy se shodují v tom, že skutečně dobře poznat svůj protějšek, když s ním žijí, může trvat celé dlouhé roky, ne-li celý život. Tento fakt si ženy dobře uvědomují. Přesto, se při výběru partnera nechají ovlivnit výše zmíněnou myšlenkou. Myšlenkou, která jim říká: „Na první pohled (během chvilky) si vyber někoho, s kým chceš dlouhodobě trávit svůj život.“ Takovému výběru je jistě vhodné dát více času než jen jedno rande. Nemůžete přeci člověka dobře poznat a správně odhadnout hned na prvním rande. Bylo první rande jen průměrné? Možná by i tak stálo za to, dát tomu šanci. Někoho poznat přeci trvá celé dlouhé roky, ne-li celý život.

Na rodinný typ první pohled nestačí

Když člověk „odstřihne“ všechny, kteří nezaujali na první pohled, připraví se tím o mnoho příležitostí. Je důležité si připustit, že se do někoho můžete zamilovat i po delší době. A právě vztahy, které vznikají pozvolna, mají často mnohem pevnější základy. Proto dámy, dejte šanci i lásce „na druhý pohled.“ Možná budete příjemně překvapeny.