RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19765

Vaše názoryPoprosili jsme Vás o zaslání názorů na Rychlé Rande Tábor, České Budějovice,Jihlavu a Plzeň.

Děkujeme Vám!


Další recenze najdete na našem novém webu - www.rychlerande.czŠťastný a veselý konec. Oznamujeme, že po seznámení na Rychlém radne v Táboře jsme se 11.3.2023 vzali. Děkujeme a doporučujeme.

Miroslava a Ladislav


Zúčastnila jsem se jednou a už se těším na další.Byla to skvěle zorganizovaná, super akce,kde poznáte plno příjemných lidí,ať už mužů nebo žen. Hodne úsměvu a humoru. Za to vše můžou skvělí organizátoři!!!

Naďa ze Žďáru


To, že bydlim u maminky v 52 letech neznamená, že sem divnej. Nechápu, že to ženským v Plzni vadilo a žádná mě ze 17 nechtěla. Maminka ale říkala, že tam budou samé fifleny. Až půjdu příště, tak tam takový neberte!!!

Pepík


Chci Vám tímto poděkovat za skvělou akci v Českých Budějovicích. Je škoda, že takových akcí, kde se dá osobně seznamovat není víc. Máte hodně zájemců, ani se nedivím, dlouho jsem čekal, než na mě přišla řada, ale stálo to za to. Moc Vám fandím.

Filip V.


Seznámili jsme se na Vaší akci v Plzni před 2 roky a letos se nám narodila krásná princezna. Chceme Vám moc a moc poděkovat za Vaší úžasnou práci a co pro nezadané děláte. Seznámit se osobně v dnešní době není snadné, proto je dobře, že takové akce pořádáte. Ať se Vám daří.

Simona a Honza z PlzněJá byla na akci v Praze, tam jsem se seznamovala s 9 pány. Pak jsem byla u Vás v Táboře a tam nás bylo 16 párů. Nejenže byl velký výběr, hezky zorganizované, příjemné prostředí, ale uvědomila jsem si, co tam chodí za hezké a sympatické lidi. Už se ani nedivím, že nemají možnosti, stejně jako já, se někde seznámit. Takže za mě je dobře, že takové akce v Táboře pořádáte, kde se dá osobně seznamovat, protože osobní seznámení je vždycky nejlepší.

Lucie z ČBPreferovala bych, kdybyste dělali akce podle vzdělání, jsem vysokoškolačka, tak bych se chtěla seznamovat pouze s vysokoškoláky. Je to možné? Děkuji

Martina z ČBByla jsem na vaší akci v Jihlavě a musím říct, že je to skvělý nápad na seznamování. Ze 16 kluků jsem si za 2 hodiny vybrala jen ty, co mě oslovili a se vzájemně zakroužkovanými už randíme. Ušetřila jsem si tak spoustu času s chozením na zbytečná rande. Rozhodně mohu nezadaným doporučit.

Lenka

Moc a moc vám gratuluji k velkému úspěchu, že se vám povedlo v Českých Budějovicích pokračovat. Já vám věřil, věděl jsem, že na to máte a že to dokážete. Už se moc těším, zatím jsem jako náhradník, ale třeba na podruhé už nebudu. A ještě jedna gratulace k vašemu vysílání v rádiu. Jste vážně super.

Honza D.Moc hezká akce, děkuji za krásný zážitek. Teď už věřím, že se může dát hodně lidí dohromady. Já si tam našla kromě přítele i kamarády a kamarádky.

Mgr. Jana B. z PlzněI když už je to téměř 3 roky nazpět, rád bych Vám tímto poděkoval za seznámení. Myslím si, že pozitivní zpětná vazba je pro Vás ta nejlepší odměna za výborně odvedenou práci.
Seznamovací akce proběhla 30.6.2019 v Plzni, oběma se nám na ni příliš nechtělo a šli spíše kvůli přesvědčování kamarádů. I když jsme si odnesli několik kontaktů, podnikli jsme pouze jedno společné rande a věděli, že ostatní telefonní čísla můžeme vyhodit.
Bohužel jsme zatím nejen díky koronaviru nestihli svatbu, ale v blízké budoucnosti je určitě v plánu.
Každopádně se nám letos v březnu narodil nádherný chlapeček Adámek a i když nevíme kam dřív skočit, dělá nám obrovskou radost.
Ještě jednou bych Vám tedy rád poděkoval a popřál hodně energie do další práce, jejímž výsledkem je daleko více, než jedno příjemně strávené odpoledne.
S pozdravem

Tomáš + Zuzka
... a AdámekRychlé rande v Plzni mi změnilo život. Našel jsem si tam tu nejlepší ženu a skvělou manželku. V roce 2020 jsme se vzali a letos v únoru se nám narodil Patrik. Všichni vám děkujeme a přejeme hodně šťastných párů.

Manželé Šabatkovi


Speed dating nemá chybu, akci v Plzni jsem si moc užila, velký výběr, perfektně zorganizované, v dnešní době osobní seznámení je nejlepší. Skvělý zážitek. Mohu doporučit.

Sabina z Klatov


Oznamujeme, že po 3 letech, kdy jsme se u vás seznámili jsme se 30.4.2022 vzali. Moc děkujeme,že jsme mohli využít vašich služeb, v dnešní době tolik potřebných. Ať se vám daří.

Manželé Horníčkovi


Myslím si, že v dnešní uspěchané době je tento Váš způsob seznamování unikátní. Každý si na místě vybere, kdo ho zaujme a ušetří tím svůj čas, oproti internetovým seznamkám. Dovedli jste to k dokonalosti, cítila jsem se u Vás příjemně, pánové byli milí, sympatičtí, chápu, že šancí na seznámení tolik není, když jste zklamaní z internetu. Večer jsem si užila, našla jsem, věřím, že si na akci může vybrat každý. Moc Vám fandím a všem nezadaným mohu doporučit.

MVDr. Kamila V.


Krásný nápad, paní organizátorka je velice empatická, milá a umí udělat srandu (odlehčit atmosféru) 😃! Na výběr je opravdu velký počet protějšků a myslím, že si vybere opravdu každý. Za mě SUPER 👌 Přeji všem hodně štěstí 🍀 a nezadaným rozhodně doporučuji !!

Petra z Plzně


Z hecu jsem se šel seznamovat k vám do Tábora. Po rozvodu jsem vyzkoušel několik internetových seznamek, bez výsledku. Na vaší akci se mi vůbec nechtělo, ze začátku jsem to dával najevo, tvářil jsem se znuděně, pořadatelce hned při vstupu oznámil, že jsem tam nedobrovolně, že to tam protrpím apod. To jsem dělal jen do té doby, než jsme se začali přesouvat ke stolům s děvčaty. Tak sympatické jsem do té doby nepotkal. Začalo mě to bavit. Zakroužkoval jsem si 12 z 15. Ty dvě hodiny utekly hrozně rychle, fakt mi bylo líto, že akce končí. Seznámil jsem se tam, dnes už s mojí manželkou před 5.lety. Právě jsme oslavili výročí. Chci tímto poděkovat vaší agentuře za nás za oba a popřát vám hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Manželé SoukupoviPo rozvodu jsem už žádného muže nechtěla ani vidět. To, že se ještě zamiluji by mě ani nenapadlo. A stalo se. Na Vašem seznamovacím večeru v Táboře jsem potkala toho nejúžasnějšího muže. Jsme spolu už 7 let. Moc a moc chceme poděkovat Vaší seznamovací agentuře a popřát Vám hodně tak šťastných klientů, jako jsme my. Děkujeme.

Manželé Šatrovi


Akce v Plzni se mi líbila, za mě dobrý způsob osobního seznamování. Pro dnešní dobu ideální. Lidé jsou zklamaní z internetových seznamek. Tohle nemělo chybu. Doporučuji

Mudr. Jan K.


Do Tábora na seznamovací večer jsem jel s Dárkovým poukazem od mladých k Vánocům. Na akci jsem si skutečně vybral, chodili jsme spolu ale jen necelé tři měsíce. Rozešli jsme se kvůli neshodám s jejími dětmi. Zkontaktoval jsem proto ženy, na které jsem dostal od pořadatelky telefonní čísla, že jsem se jim líbil. Nedával jsem tomu žádnou šanci, za tak dlouhou dobu už určitě mají z akce vybrané jiné protějšky. Nakonec jsme se s jednou sešli a už jsme spolu zůstali. Je to 5 let. Píši tento příspěvek jako poděkování agentuře a také jako povzbuzení klientům, že když se vztah nevyvine ze vzájemného zakroužkování, šance tam ještě je. Moc za vše děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

Manželé Hrstkovi


Za mě skvělý zážitek, moc jsem si večer užila, kluci sympaťáci, bylo z čeho vybírat, zasmáli jsme se. Po skončení jsme si šli ještě na doporučení pořadatelky posedět v Táboře do restaurace, kde jsme pokračovali v seznamování. Byla to hezká akce, mohu doporučit.

Jana z Chýnova


Byl jsem na akci v Plzni. Moc se mi to líbilo, příjemné prostředí v Kalikováku, mají to výborně zorganizované, chodí tam fajn lidi, byl veliký výběr. Chválím a doporučuji.

Petr z PlzněSeznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře 21.9.2018. Tenkrát mi bylo 62 let a příteli 65 let. Oba jsme byli vdovci, už řádku let a samota nás tížila. Na akci mě přihlásila vnučka, přítel se přihlásil sám. Já jsem bydlela v Pelhřimově a přítel v Českém Krumlově. Dnes už víme, že bez Vaší seznamky bychom se nikdy nepotkali. Díky Vám se nám oboum vrátilo do života štěstí. Máme se moc rádi a vážíme si každého dne, kdy ještě můžeme být spolu. Přítel se přestěhoval ke mně a od té doby jsme nerozlučná dvojka. Chtěli bychom Vám i Vaší agentuře moc a moc poděkovat co pro lidi děláte. Hlavně nás, dříve narozené. Přejeme Vám, ať ve zdraví překlenete tuhle těžkou dobu a můžete dál seznamovat všechny nezadané. Stáří je těžké, hlavně, když zůstane člověk sám. Děláte záslužnou práci. Přejeme hodně štěstí a spokojených párů do budoucích let.

Jiřina a Karel


Zúčastnila jsem se seznamovacího večera v Táboře poprvé. Opravdu jsem měla velkou trému a před hotelem jsem se ještě rozmýšlela, jestli tam mám jít. Když jsem viděla tu spoustu lidí v salónu, pochopila jsem, že je nás takových hodně, co nemají šanci se někde seznámit. Jsem ráda, že jsem akci absolvovala. Už u druhého kluka ze mě všechny ty obavy spadly a pak jsem si to povídání moc užívala. Vybrala jsem si 8 kluků, z toho se 7 jsme se vzájemně zakroužkovali. Teď randíme. Chci opravdu moc poděkovat, že se něco takového dostalo i do Jižních Čech a můžete tak pomáhat nezadaným se seznámit. Jestli mi vztah nedopadne, ráda Vaší služby znovu využiji.

Spokojená klientka Jana z ČB


Byl jsem u vás na akci. Z 15 přítomných jsem si zakroužkoval 12, 3 byly z dálky, ale mě si zakroužkovala jen jedna. Můžete do dát do pořádku? Děkuji

Karel


Chci tímto poděkovat za hezký zážitek. Zúčastnila jsem se Vaší akce v Plzni a moc se mi tam líbilo. Výborná organizace, příjemné prostředí a hlavně moc sympatičtí páni. Z velkého výběru protějšků jsem byla nadšená. Vyzkoušela jsem tento způsob speed datingu poprvé a musím uznat, že osobní seznamování mi ušetřilo spoustu času. Jsem pracovně vytížená a tady jsem si za 2 hodiny vybrala jen ty pány, kteří mě oslovili. Za mě super akce.

Jana z Klatov


Seznámili jsme se u Vás v Táboře 2.3.2018. Po roce jsme se vzali a 12. července 2021 se nám narodila dvojčátka. Dva kluci. Chceme tímto poděkovat, a ostatním, kteří třeba váhají, ukázat, že to funguje. Vaše seznamka nám vstoupila do života oboum úplně náhodou, na doporučení kamarádů, a vyšlo to na 1 000 %. Přejeme Vám, ať dlouho vydržíte. Jste úžasní.

Adéla a Marek z Českých BudějovicChci poděkovat za skvělou akci. Moc mě to bavilo, holky byly všechny sympaťandy, když by mi to nevyšlo, určitě mě tam máte znovu. Díky.

Jirka z Plzně


Nikdy bych si nemyslela, že já někdy půjdu na seznamku. Ale po nevydařených vztazích a jednom rozvodu mě donutily navštívit Vaše Rychlé Rande kamarádky. Vůbec se mi tam nechtělo. Vše se změnilo na akci, když jsem zjistila, jací fajn lidi tam jsou. Z 15 kluků jsem si zakroužkovala 11. Strašně se mi tam líbilo, máte to moc hezky zorganizované, s klukama jsem se nasmála, byli všichni moc sympatičtí. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Vzájemně jsme se zakroužkovali s 9 protějšky a tak nyní denně randím. Chci Vás moc pochválit, že něco takového děláte pro nezadané. Doporučuji Vás všem nezadaným kamarádkám a věřím, že i ony si vyberou.


Marta z Prahy


Potvrzuji, že Vaše vztahové poradenství pomohlo i mně. Nevěděla jsem do té doby, co dělám za chyby. Dnes už vím, že bez Vaší seznamky bych neměla toho nejúžasnějšího manžela, kterého jsem si u Vás našla a překrásnou dcerku. Moc Vám oba děkujeme, jste super.

Simona a Kája ze Strakonic


Tak jsem u Vás také využil vztahového poradenství. Do té doby, coby Donchuán, kterému nedokáže odolat žádná, alespoň jsem si to o sobě do té doby myslel a víceméně z hecu, že spíš svými zkušenostmi něco naučím Vás, jsem se upřímně nestačil divit. Zjistil jsem, proč mi nevycházely dlouhodobé vztahy a že jsem celou dobu dělal stejnou chybu. Až díky Vám jsem si to uvědomil. Poslechnul jsem Vaše rady, ač nerad, ale vyplatilo se mi to. Našel jsem na Vaší akci úžasnou slečnu, se kterou jsme právě oslavili roční výročí. Mám Vám i za ni poděkovat. Jste skvělý a díky za všechno.

Patrik a Jaruška z PlzněNa Vaší seznamovací akci v Táboře mě donutili jít kamarádi, když mi koupili Dárkový poukaz. Byl jsem špatný z rozvodu a v té době jsem ani žádnou další ženu nehledal. Dovezli mě až před Hotel Palcát, kde se akce konala, aby měli jistotu, že jsem tam šel. Z počátečních rozpaků jsem se dostal hned, když jsem uviděl, jaké hezké a sympatické ženy tam byly. Těch 5 minut, co jsem si s každou povídal, bylo opravdu pro mě málo. Zakroužkoval jsem si 9 z 15, ale byly super všechny. Když akce skončila, jednu, moji favoritku, jsem pozval ještě na kávu, měli jsme si pořád co povídat. Hned druhý den, když jsme se dozvěděli od paní pořadatelky, že jsme se vzájemně zakroužkovali / neřekli jsme si to /, jsme šli na večeři a od té doby jsme spolu. Kamarádům děkuji průběžně, ale Vaší agentuře chceme oba moc poděkovat a popřát hodně spokojených párů.

Péťa a Mirek z Jindřichova Hradce


Chceme tímto poděkovat Vaší agentuře za seznámení na RR v Plzni. Letos plánujeme svatbu. Jsme moc rádi, že jsme do toho oba šli a Vaší akce se zúčastnili. Přejeme štěstí dalším párům a Vaší agentuře hodně úspěchů.

Saša a Honza z Rokycan


Rychlého rande v Táboře jsem se zúčastnila 19.1.2018. Seznámila jsem se tam s přítelem, se kterým jsme se k sobě po měsíci chození nastěhovali. Bohužel jsme se letos v březnu rozešli, ale zůstali jsme dobrými kamarády. Domluvili jsme se, že až budete zase pořádat naší věkovou kategorii, že určitě se oba znovu zúčastníme. Osobně se seznamovat je úplně něco jiného než na internetových seznamkách. Oba Vám děkujeme, co pro nezadané děláte a až budeme na řadě, dejte nám, prosím vědět. Moc se těšíme.

Eliška a Jindra z ČB


S mým dnes již manželem jsme se seznámili na Rychlém Rande v Táboře před 4. roky. Manžel tam přišel s kamarádem, mně se tam moc samotné nechtělo. Dostala jsem od sestry Dárkový poukaz k narozeninám, tak jsem jí slíbila, že tam půjdu. Hned na akci mezi námi přeskočilo jiskření. Druhý den mě pozval na večeři a od té doby jsme spolu. Bylo to sice rychlé, ale vyplatilo se nám to. Píši Vaší agentuře toto jako poděkování a mimo to, že jsme se po roce vzali, se nám v prosinci narodila dvojčata. Klouček a holčička jsou teď naše největší štěstí. Jsme úplná rodina a to díky Vašemu Rychlému rande. Moc Vám za všechno děkujeme a všem známým i doporučujeme. Fotky dvojčátek i s námi Vám posíláme do emailu. Ty prosím nezveřejňujte. Přejeme Vám všem hodně zdraví a agentuře spoustu dalších úspěchů v seznamování.

Manželé Hořejšovi


Před rokem jsem se na Vaší akci v Plzni seznámila se svým přítelem. Chceme tímto poděkovat a popřát Vám hodně spokojených párů. Hlavně přečkejte tuto hroznou dobu a pokračujte dál. Oba jsme rádi, že jsme se zúčastnili. Myslím, že bychom se nikdy nenašli. Já jsem z Rokycan a přítel je z Písku. Mějte se krásně a ještě jednou moc děkujeme za seznámení.

Jana a Petr


Oznamujeme, že 1.2.2021 se nám narodila Elenka. Děkujeme tímto agentuře RR v Táboře za naše seznámení před 3 roky.

Michaela a Radim Fialovi


Na seznamovací večer jsem šla s obavami, jací tam vlastně chodí lidi. Opravdu jsem byla mile překvapená, jaká skupina účastníků jsme se tam sešli. Fakt sympatičtí kluci, vesměs pohodáři, se všemi jsem si měla o čem povídat. Většinou těch 5 minut bylo pro mě málo. Ale jsem rádá, že jsem se mohla zúčastnit, za mě to byl zážitkový večer. Ráda půjdu znovu, jestli mi vztah nedopadne.

Mirka z Orlíku


Chceme poděkovat agentuře Rychlé Rande za seznámení v Plzni. Jsme každý z jiného kraje, takže šance najít se jinde by byla mizivá. Přejeme nádherné svátky a hlavně přežijte tuto krizi,

ať můžete pomáhat seznamovat nezadané jako dosud. Děláte skvělou práci.

Jaruška a Milan z Klatov


Příjemně prožité vánoční svátky, pohodu a hodně šťastných klientů v novém roce. Děkujeme za seznámení a dnes již 3. leté manželství. Jste super!

Manželé Krásovi


Moc děkujeme RR v Táboře za naše seznámení před 6 lety a přejeme krásné Vánoce. Do dalších let přejeme agentuře hodně úspěchů a spoustu spokojených párů.

Manželé Smetanovi


Slíbil jsem, že když si vyberu a dopadne to, že se ozvu. Na akci jsem šel do Tábora i do Plzně, našel jsem si tu pravou v Plzni 30.6.2019. Jsme stále spolu a plánujeme na léto 2021 svatbu. Děkujeme, že jste a pomáháte. Vydržte a hodně štěstí

Honza a Lucka


Chválím agenturu za to, co pro lidi dělají. Je mi 65 let a sotva bych se seznámoval na internetu. Osobně se mi akce moc líbila. Našel jsem a k tomu ještě kamarádky. Díky

Albert z Tábora


Děkujeme agentuře Rychlé Rande v Plzni za seznámení. Po ročním společném bydlení jsme se zasnoubili. Datum svatby včas oznámíme.

Katka a Pavel z Plzně


Zúčastnil jsem se akce v Plzni zrovna na moje narozeniny. A hned na poprvé jsem zabodoval a vybral si. Akce fakt super, agentuře fandím a oba děkujeme za seznámení.

Roman z Klatov


Já jsem byla v Kalikovským mlýně se 2 kamarádkama. Jsme hodně pracovně vytížené a nemáme čas si někde hledat kluky. Byla to skvělá akce, výborná organizace, příjemné prostředí, velký výběr kluků, také jsme dostaly rady, jak na kluky, což zabralo. Kdyby nám vztahy nedopadly, jsme rozhodnuté jít k Vám znovu. Byl to pro nás úžasný zážitek. Můžeme všem doporučit.

Ája z Plzně


Na akci v Táboře jsem se moc těšila, ale netušila jsem, že si tam najdu dnes už snoubence. Padli jsme si do oka hned během těch 5 minut i jsme spolu po skončení akce odešli. Po měsíci jsme se k sobě nastěhovali a věříme, že spolu zůstaneme. Datum svatby určitě oznámíme. Moc děkujeme agentuře za nás za oba.

Ing. Daniela S. a Mgr. Ruda N.


Nikdy jsem se ničeho takového nezúčastnil. Byl jsem na akci v Plzni a musím říci, že to byl pro mě super zážitek. Všechny holky byly fakt sympaťandy, nevěděl jsem, kterou si dříve zakroužkovat. Nakonec jsem označil všechny. Teď randím a kamarádům akci doporučuji. Díky.

Ing. Marek V.


Byla jsem poprvé na takové seznamovací akci. Ani jsem netušila, že se u nás v Plzni něco takového pořádá. Jsem mile překvapena průběhem. Musím říci výborná organizace, profesionální přístup, Kalikovský mlýn nemá chybu. I když jsme se po 2 měsících rozešli, určitě mohu akci nezadaným doporučit.

Hedvika z Plzně


Dobrý den, zdraví Vás dívka od stolku 5 a chlapec s číslem 3. Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování Rychlého rande v Táboře (6.3. 2020), díky kterému, leč v krátké době, jsme měli možnost se seznámit. I přes koronavirovou krizi se naše cesty opět zkřížily a na společné dovolené se spojily. Ale první krok začal u Vás. Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme za tuto šanci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

S pozdravem spokojení klienti


Rádi bychom Vám a celému Vašemu týmu touto cestou poděkovali.....
Za to, že jste vymysleli "Rychlé rande" a že ho už tolik let provozujete, i když věříme, že to musí být pro Vás dost náročné...časově i telefonicky :-), o organizačních záležitostech ani nemluvím.....
Před rokem 8.3.2019 jsme se zúčastnili Rychlého randete v Táboře, kategorie 40 až 55 let......upřímně - ani jednomu z nás se tam moc nechtělo, protože jsme nevěděli, co nás tam čeká...Ale stalo se a...od prvních okamžiků jsme oba cítili, že je nám spolu moc dobře. Musím zmínit, že nebýt Vaší akce, nikdy bychom se asi nepotkali. Já jsem v té době bydlela v Mostě a můj přítel ve vesničce na Vysočině. Nyní už žijeme spolu, přestěhovala jsem se sem k vám na jih, našla si i dobrou práci a jsme oba moc šťastni....
Takže ještě jednou - moc děkujeme a všem účastníkům držíme palce...aby našli, co si přejí najít...a Vám, paní Krátošková, ať se vše daří....


Mirka a Marcel
P.S. Případnou svatbu určitě oznámíme :-)Dnes je to přesně měsíc, co se nám narodila naše Sabinka. Zdravá, krásná slečna, za kterou vděčíme i organizátorům RR v Táboře, kde jsme se před 2 roky seznámili.

Manželé Kadeřábkovi


Rychlé rande jsem dostal jako dárek k narozeninám. Nikdy jsem se ničeho takového nezúčastnil. Za mě dokonale zorganizováno, vtipná forma seznámení. Výběr protějšků při osobním seznamování mohu všem nezadaným vřele doporučit. Škoda jen, že to nepořádají i v jiných městech.

Mudr. Petr Z.


Velký respekt tomuto projektu a hodně štěstí všem, komu to vyšlo.

Eliška K.


Pozdrav z dovolené z Thajska a přání hezky prožitých svátků vánočních posílají organizátorům Rychlého rande

Maruška a Víťa


Také přejeme seznamovací agentuře v Táboře příjemné vánoční svátky, všechno jen to nejlepší v novém roce. Děkujeme za to, co pro nezadané páry děláte. Do dalších let přejeme i my hodně úspěchů.

Manželé Bouškovi z Prahy


Děkujeme Rychlému rande v Táboře za naše seznámení. Jsme spolu již 4 roky, z toho 6 měsíců jako manželé. Přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů a spokojených párů v roce 2020.

Manželé Javůrkovi


Na seznamovacím odpoledni v Plzni jsem si sice ze zúčastněných pánů nevybrala, ale tento způsob seznámení se mi líbil. Uvidíme, jak dopadnu příště.

Veronika S. KlatovySeznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře 14.11.2014. Nyní jsme oslavili 5. výročí. Nevzali jsme se, ale snažíme se o to více o svůj vztah pečovat. Chceme tímto moc poděkovat organizátorům, že nás seznámili. Přejeme hodně úspěchů a spoustu spokojených párů.

Iveta Ď. a Kamil Z.Zúčastnil jsem se Rychlého rande v Táboře i v Plzni a musím říci, že úžasná zkušenost. Jiná mentalita, chování, názory, dámy měly i odlišné požadavky na protějšky. Nikdy bych nevěřil, že jsou u žen takové rozdíly podle krajů.

Petr V.


Neuvěřitelné se stalo skutečností a nám se po 3 letém snažení narodila 26.9.2019 Kamilka. Za nádhernou holčičku vděčíme seznamce v Táboře, kde jsme se našli.

Děkujeme.

Manželé Jeníkovi.

Akce výborná, ale mně by se líbilo, kdyby po skončení jsme tam mohli tančit.

Anna ze Žďáru nad Sázavou


Dobrý den, loni jsem navštívil v Táboře tuto akci a tam našel co jsem mnoho let před tím hledal , proto z mého pohledu tuto akci vřele doporučuji.
S pozdravem ze společné dovolené

J. CH. + M.K.


Už jsem přihlášený na seznamovací večer 4 měsíce a ještě pořád nejsem na řadě. Není možné to dělat častěji? Jen se ptám.

Kamil H.


Jsem z Holešova a přítel je z Milevska. Seznámili jsme se na RR v Táboře před 3 roky a tuto sobotu se bereme. Vztah na dálku funguje, když je láska a vzájemná tolerance.

Hedvika a Tadeáš


Protože jsem si na seznamovacím večeru nevybrala z 15 mužů pro mě vhodný protějšek, nebyl tam ani jeden intelektuál, chci navrhnout, abyste pořádali večery zvlášť pro vysokoškoláky, středoškoláky a manuálně pracující.

Mgr. Jitka z ČB


Fajn večer, vybral jsem si, ale kdyby to nedopadlo, přihlásím se znovu.

Zdeněk z Č. Krumlova

Chci se podělit o zkušenost. Navštívil jsem seznamku u konkurence, nabídli mi koučku, která mi poradí ohledně seznámení. Té jsem zaplatil 2 000 Kč. S nikým jsem neměl shodu. Přihlásil jsem se na RR do Tábora a nestačil se divit. Den před večerem mi paní organizátorka zavolala a téměř půl hodiny mi dávala po telefonu opravdu pro mě cenné rady ohledně seznámení, které mi ani koučka neřekla. A rady byly úplně zadarmo. Vybral jsem si, dokonce jsem měl 6 shod. Tady je vidět, že konkurence má seznamování jako byznys, v Táboře pro spokojenost klientů.

Ing. Michal T. z Prahy


Nevybral jsem si, žádná holka nekoukala na Star Trek.

Luboš z Humpolce

Krásný pozdrav ze společné dovolené z Malorky posílají

Lída a Láďa z Třeboně


Moc hezký večer, zajímavý způsob moderního seznámení, zúčastnila jsem se a přítele si tam našla. Mohu potvrdit, že to funguje. Díky.

Markéta T.


Také my dva jsme důkazem, že vztah na dálku funguje. Seznámili jsme se na RR v Táboře 8.8.2014. Já jsem z Českých Budějovic a přítel z Pacova. Nemyslíme si, že by vzdálenost u partnerů hrála velkou roli. Když se 2 najdou a ví, že k sobě patří, je jedno, odkud jsou. Nevzali jsme se, ale svou lásku si denně hýčkáme.

Jana P. a Stanislav CH.


Zúčastnila jsem se takové akce poprvé. Měla jsem hroznou trému, co mě čeká, ale brzy ze mě spadla. Zábavná forma seznámení se mi moc líbila. Doporučila jsem tento způsob seznámení i nezadaným kamarádkám, protože věřím, že i ony si vyberou.

Květa z Třeboně


Taky jsem byl na Rychlym rande v Táboře. Ze 14 zmalovanejch fiflen, který nevěděly co chtěji mě žádná nechtěla. Přitom jsem hezkej, chytrej chlap s dokonale vyrýsovanou postavou z fitka, hodně bohatej a úspěšnej podnikatel. Kde si mysleji, že najdou lepšího? Nikde!

Zdeněk z Prahy


Pro ty, co nevěří potvrzuji, že vztah na dálku funguje. Seznámili jsme se na RR v Táboře. Já jsem z Pelhřimova, přítel je z Rokycan. Jsme spolu 2 roky a nyní plánujeme svatbu. Když se chce, všechno jde.

Bc. Alena H. a Ing. Karel C.


Oznamujeme, že dalším miminkem Rychlého rande v Táboře je náš Tomášek, který se narodil 10. dubna 2019. Nikdy Vám nepřestaneme být vděčni za to, co jste pro nás udělali. Posíláme Vám i poděkování do novin. Vy si to zasloužíte. Děkujeme

Kristýnka, Tomáš a Tomášek z BenešovaDěkujeme organizátorům Rychlého rande, že u nás v Plzni zorganizovali seznamovací večer, který neměl chybu. Moc děkujeme a těšíme se na příště.

Plzeňáci

Mám dotaz. Kolikrát se musím zúčastnit a nevybrat si, abych se mohl seznamovat s paní moderátorkou?

Petr z Prahy


Příjemný večer, mají to opravdu hezky zorganizované, za mě i pěkný zážitek. Doporučuji.

Kamila z Tachova


Byl jsem na seznamce v Táboře, z 13 žen si mě žádná nevybrala jenom proto, že mám 6 dětí? No a co, tak jsem plodný! Co by jiný muži za to dali? Fakt nechápu.

Karel z Pacova


Nevím, jestli to sem patří, ale chci poděkovat seznamovací agentuře RR Tábor, kdy při platbě kartou v bankomatu mi odešla platba 2x, aniž jsem to zjistil. Paní mi sama zavolala, upozornila mě na to a obratem mi jednu platbu vrátili. Nevím, jestli je tento způsob poctivého jednání normální, ale já bych na to sám nepřišel, odchází mi spousta plateb, které nekontroluji. Moje hloupost, já vím. Ještě jednou děkuji.

Jirka F.

Super večer, překvapilo mě, co tam chodí za krásné ženy, výborná organizace. Nemám co vytknout. Doporučuji.

Ing. Igor S.


Chtěl bych tímto poděkovat organizátorce Rychlého rande v Táboře za pro mě cenné rady ohledně seznámení, které mi poradila před seznamovacím večerem. Kdo v Táboře byl, tak ví, o čem mluvím. Poslechl jsem a našel jsem tam mojí Elišku. 2.3.2019 jsme spolu byli rok a plánujeme svatbu. Velké díky posíláme oba organizátorům za to, co pro single dělají.

Michal a Eliška z ČB


Na seznamovacím večeru jsem byla poprvé 24.2.2018. Našla jsem hned napoprvé úžasného pana božského. Jsme spolu rok a stále více zaláskovaní. Chceme tímto poděkovat za tuto šanci a ostatním popřát, aby je potkalo takové štěstí, jako nás dva.

Mgr. Jana Ď a Petr B.


Zúčastnila jsem se Rychlého rande v Táboře 2x. Opravdu jsem mile překvapena, co tam pokaždé bylo za hezké a sympatické lidi. Zřejmě nemají šanci se někde seznámit tak jako já. Jsem velice pracovně vytížená. Pořádat takovéto seznamovací večery je opravdu výborný nápad. Fandím agentuře a přeji jí, aby jim jejich úctyhodná činnost dlouho vydržela.

Mgr. Eliška V.


Na seznamovacím večeru jsem byl již popáté. Pokaždé jsem našel, ale po čase to nedopadlo. Nejsem vybíravý, jen čekám, až přeskočí jiskra pořádně. Jednou tě najdu!

Zbyněk Š.


S potěšením oznamujeme, že dalším potomkem Rychlého rande v Táboře je naše sluníčko Janička, která se narodila 10. ledna 2019. Organizátorům za tu šanci se seznámit moc děkujeme a přejeme ještě hodně narozených dětí.

Ing. Eva Ď. a Kája S.


Moderní způsob seznámení, za mě palec nahoru.

Kamil V.


Seznamovacího večera jsem se zúčastnil poprvé, za sebe mohu říci, příjemně strávený večer, výborná organizace, myslím, že je to dokonalý způsob, jak se v dnešní uspěchané době seznámit. Za mě doporučuji.

Mudr. Štěpán C.


S přítelkyní jsme se seznámili na RR v Táboře 11.11.2016. Letos spolu oslavíme již 2. Vánoce. Chceme oba popřát organizátorům krásné Vánoce a hodně nových párů v roce 2019, kteří spolu budou tak šťastni, jako my. Děkujeme Vám za to, že jste!

Tomáš a Petruška ze StrakonicS kamarádkou jsme se zúčastnily takové akce poprvé. Šly jsme tam s počátečními obavami a hlavně s trémou, co nás čeká. Večer nás mile překvapil, moc se nám líbil. Chceme tímto pochválit organizaci celého večera. Je skutečně vidět, že jim na klientech záleží a za to jim opravdu děkujeme. Škoda jen, že večery neprobíhají častěji.

Zdeňka D.


Na seznamovacím večeru v Táboře 17.6.2016 jsem našel svou partnerku. Jsme spolu stále, i když jsme se zatím nevzali, ale oznamujeme, že se nám v srpnu narodila dvojčata.

Dva nádherné kluky máme i díky organizátorům Rychlého rande. Připojujeme se k dalším šťastným rodičům dětí Rychlého rande v Táboře. Moc děkujeme!!!

Bc. Šárka N. a Mudr. Jan H.


Na RR v Táboře jsem byl poprvně a naposledy! Ze 14 žen si mě žádná nezakroužkovala jen proto, že ve 49 letech bydlím u rodičů. No a co? Jsem svobodný, bezdětný, tak co by ještě chtěly?

Pepík C.


Chceme se s Vámi podělit o radostnou zprávu, ve čtvrtek 11.10.2018 se nám narodila dcera. Za tuto nádhernou bytost vděčíme také organizárotům Rychlého rande v Táboře, kde jsme se 17.7.2015 seznámili.

Moc jim všichni tři děkujeme a přejeme jim ještě hodně potomků.

Jana S. a Ing. Lukáš T.


Dovolujeme si tímto oznámit, že jsme dalším párem, který se seznámil na RR v Táboře 4.9.2015. Své ANO si řekneme v sobotu 20.10.2018. Můj nastávající se účastnil třetího seznamovacího večera, já prvního. Chceme všem poradit, aby to nevzdávali. Nám to vyšlo a moc za tu šanci děkujeme. Přejeme štěstí i ostatním.

Stáňa B. a David U.Byl jsem už 3x na seznamovacích večerech Rychlého rande v Táboře. Ani jedna ze zúčastněných se ke mně nechtěla přestěhovat. Proč tam teda choději? Nechápu.

Zdeněk Š.


Zúčastnila jsem se 3. seznamovacích večerů, bohužel, kdo z pánů byl sympatický mně, tomu jsem se nelíbila já. Až na počtvrté to vyšlo. Dnes jsme spolu 3 roky a nikdy nepřestanu být vděčná organizátorům RR v Táboře za tak úžasného muže, jakého jsem si u nich našla. Moc Vám tímto děkujeme za všechny nezadané, co pro ně děláte. Krásná práce.

Mgr.Alexandra Z.


Chceme touto cestou moc a moc poděkovat organizátorům Rychlého rande Tábor za naše seznámení a zároveň poděkovat za jejich účast na naší svatbě. Vážíme si Vaší ochoty a nikdy na Vás nezapomeneme.

Manželé Jitka a Pavel Kratochvílovi


Na Rychlém rande jsem byl už 2 x, našel jsem, ale obě se se mnou do půl roku rozešly. Zkusím ještě jednou a když to zase nevydrží, tak tam už nejdu. Nejsou mě hodny!!!

Stanislav V.


Posíláme pozdravy z dovolené na Kanárských ostrovech, kde jsme se vzali. Děkujeme Vás za to, že jsme se našli. Přejeme hodně štěstí Vaší agentuře, a ať máte čím dál více spokojených párů, jako jsme my.

Manželé Horákovi


Účast na seznamovacím večeru Rychlého rande 24.4.2015 jsem dostal jako dárek. Přes mé kategorické NE! mě nakonec donutili. Dnes nelituji. Našel jsem tam lásku.

Moje přítelkyně je pro mě všechno a nyní po třech letech spolu plánujeme rodinu. Přejeme hodně štěstí i ostatním. Organizátorům RR tímto posíláme velké DÍKY!!!

Jakub C. a Lenička V.


Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře 8.8.2014. Já jsem ze Středních Čech, přítel z Vysočiny. Těžko bychom se našli. Jsme spolu již 4 roky a věřím, že spolu i zestárneme.

Moc děkujeme za tuto šanci.

Ing. Alena J. a Mudr. Petr K.


3.11.2017 jsem se zúčastnil Rychlého Rande v Táboře již potřetí a už zřejmě nebude třeba. Napotřetí to vyšlo skvěle-Miloslav M.a má dnes již přítelkyně Renata S.
Děkujeme OBA a přejeme mnoho štěstí i ostatním. Především Vám-Rychlému rande. Jak jsem slíbil,že vpřípadě nalezení partnera dám vědět,tak činím.

Krásné svátky a Nový rok přeje Miloslav s Renatkou.Velký dík.


S potěšením můžeme oznámit, že jsme se na RR v Táboře seznámili před 2 roky a nyní plánujeme svatbu. Děkujeme moc za tento druh seznámení, bez kterého bychom se nikdy nepotkali. Přejeme hodně štěstí ostatním párům a organizátorům RR ze srdce děkujeme za to, co pro své klienty dělají.

Bc. Jana K. a Ing. Ivan B.


Na RR v Táboře jsem našla svůj protějšek až na třetím večeru. Jsme spolu 19. měsíců opravdu šťastni. Chceme tímto poradit dalším nezadaným, aby to nevzdávali. Moc děkujeme za tuto šanci.

Ing. Simona Č. a Vladislav V.


RR jsem se zúčastnila zatím poprvé před půl rokem. Toho pravého partnera jsem tam sice nenašla, za to jsem našla 3 úžasné kamarády, za které jsem opravdu vděčná.

Anna Z.


Seznámila jsem se s přítelem na speed datingu v Táboře a 13.11.2016 spolu oslavíme již 1. výročí. Jsme spolu šťastni
a bez Vás a Vaší seznamky bysme se nikdy nepoznali, takže velké díky. Zdraví Vás a vzpomínají

Iva K. a Petr M.


S potěšením si dovoluji oznamit, že vztah jsem našla a trvá dodnes. Jsem velice ráda, že jsem po velkém rozmyšlení do takové věci šla a dnes nelituji.

Myslím, že jsem našla toho pravého. Za vše moc děkujeme a přejeme všem hodně štěstí, které se usmálo i na nás dva a jsme za to opravdu šťastni.

Linda D. a Radek K.


Seznámili jsme se 4.9.2015 a vztah trvá a vypadá to, že oslavíme spolu 1 spokojený rok.

J. a T.

Akce předčila moje očekávání. Fajn večer. Doporučuji.

Petr K.

Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře vloni v červenci, jsme spolu pořád. Moc děkujeme.

Ilona V. a Karel S.

Účastnila jsem se akce poprvé, zábavný způsob seznámení. Moc se mi tam líbilo. Za mě doporučuji.

Věra M.

Na Rychlém rande jsme se seznámili v listopadu, moc děkujeme, neměli bychom šanci se někdy potkat.

Jana N. a Pavel Z.

Moc se mi to líbilo, myslím, že to je jeden ze způsobů úspěšného seznámení.

Miloš B.

Výborná organizace, sympatická moderátorka, pohodový večer.

Petr Š.

Děkujeme za Rychlé rande v Táboře. Jsme spolu už 8 měsíců. Hodně štěstí ostatním.

Ing. Lukáš N. a Věra F.

Fajn nálada, moc jsem se nasmála. Můžu jen doporučit.

Petra B.

Líbilo se mi, zábava, perfektní organizace, přijdu zas. Doporučuji.

David V.

Úžasný večer, je to dobrá příležitost poznat nezadané protějšky.Chválím.

Bc. Láďa S.

Vtipná moderátorka, za ty peníze to stojí. Objednávám se zas.

Lukáš B.

Moc se mi tam líbilo, výborně to vedete, jedinečný způsob pro ty, co jsou celý den v práci a nemají šanci se kde seznámit. Děkuji

Ing. Jana V.

Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře a jsme spolu už 10 měsíců. Moc děkujeme a držíme palce ostatním.

Honza H. a Dana P.

Vtipná moderátorka, výborná organizace. Můžu jenom poděkovat, že tady v Táboře něco takového existuje. Jen tak dál.

Ing. Vašek C.


Recenze neověřujeme.


Registrace míst a bližší informace na tel: 773 669 982.