RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 

telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 9798

Vaše názoryPoprosili jsme Vás o zaslání názorů na Rychlé Rande Tábor a České Budějovice.

Děkujeme Vám!

Byla jsem poprvé na takové seznamovací akci. Ani jsem netušila, že se u nás v Plzni něco takového pořádá. Jsem mile překvapena průběhem. Musím říci výborná organizace, profesionální přístup, Kalikovský mlýn nemá chybu. I když jsme se po 2 měsících rozešli, určitě mohu akci nezadaným doporučit.

Hedvika z Plzně


Dobrý den, zdraví Vás dívka od stolku 5 a chlapec s číslem 3. Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování Rychlého rande v Táboře (6.3. 2020), díky kterému, leč v krátké době, jsme měli možnost se seznámit. I přes koronavirovou krizi se naše cesty opět zkřížily a na společné dovolené se spojily. Ale první krok začal u Vás. Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme za tuto šanci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

S pozdravem spokojení klienti


Rádi bychom Vám a celému Vašemu týmu touto cestou poděkovali.....
Za to, že jste vymysleli "Rychlé rande" a že ho už tolik let provozujete, i když věříme, že to musí být pro Vás dost náročné...časově i telefonicky :-), o organizačních záležitostech ani nemluvím.....
Před rokem 8.3.2019 jsme se zúčastnili Rychlého randete v Táboře, kategorie 40 až 55 let......upřímně - ani jednomu z nás se tam moc nechtělo, protože jsme nevěděli, co nás tam čeká...Ale stalo se a...od prvních okamžiků jsme oba cítili, že je nám spolu moc dobře. Musím zmínit, že nebýt Vaší akce, nikdy bychom se asi nepotkali. Já jsem v té době bydlela v Mostě a můj přítel ve vesničce na Vysočině. Nyní už žijeme spolu, přestěhovala jsem se sem k vám na jih, našla si i dobrou práci a jsme oba moc šťastni....
Takže ještě jednou - moc děkujeme a všem účastníkům držíme palce...aby našli, co si přejí najít...a Vám, paní Krátošková, ať se vše daří....


Mirka a Marcel
P.S. Případnou svatbu určitě oznámíme :-)Dnes je to přesně měsíc, co se nám narodila naše Sabinka. Zdravá, krásná slečna, za kterou vděčíme i organizátorům RR v Táboře, kde jsme se před 2 roky seznámili.

Manželé Kadeřábkovi


Rychlé rande jsem dostal jako dárek k narozeninám. Nikdy jsem se ničeho takového nezúčastnil. Za mě dokonale zorganizováno, vtipná forma seznámení. Výběr protějšků při osobním seznamování mohu všem nezadaným vřele doporučit. Škoda jen, že to nepořádají i v jiných městech.

Mudr. Petr Z.


Velký respekt tomuto projektu a hodně štěstí všem, komu to vyšlo.

Eliška K.


Pozdrav z dovolené z Thajska a přání hezky prožitých svátků vánočních posílají organizátorům Rychlého rande

Maruška a Víťa


Také přejeme seznamovací agentuře v Táboře příjemné vánoční svátky, všechno jen to nejlepší v novém roce. Děkujeme za to, co pro nezadané páry děláte. Do dalších let přejeme i my hodně úspěchů.

Manželé Bouškovi z Prahy


Děkujeme Rychlému rande v Táboře za naše seznámení. Jsme spolu již 4 roky, z toho 6 měsíců jako manželé. Přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů a spokojených párů v roce 2020.

Manželé Javůrkovi


Na seznamovacím odpoledni v Plzni jsem si sice ze zúčastněných pánů nevybrala, ale tento způsob seznámení se mi líbil. Uvidíme, jak dopadnu příště.

Veronika S. KlatovySeznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře 14.11.2014. Nyní jsme oslavili 5. výročí. Nevzali jsme se, ale snažíme se o to více o svůj vztah pečovat. Chceme tímto moc poděkovat organizátorům, že nás seznámili. Přejeme hodně úspěchů a spoustu spokojených párů.

Iveta Ď. a Kamil Z.Zúčastnil jsem se Rychlého rande v Táboře i v Plzni a musím říci, že úžasná zkušenost. Jiná mentalita, chování, názory, dámy měly i odlišné požadavky na protějšky. Nikdy bych nevěřil, že jsou u žen takové rozdíly podle krajů.

Petr V.


Neuvěřitelné se stalo skutečností a nám se po 3 letém snažení narodila 26.9.2019 Kamilka. Za nádhernou holčičku vděčíme seznamce v Táboře, kde jsme se našli.

Děkujeme.

Manželé Jeníkovi.

Akce výborná, ale mně by se líbilo, kdyby po skončení jsme tam mohli tančit.

Anna ze Žďáru nad Sázavou


Dobrý den, loni jsem navštívil v Táboře tuto akci a tam našel co jsem mnoho let před tím hledal , proto z mého pohledu tuto akci vřele doporučuji.
S pozdravem ze společné dovolené

J. CH. + M.K.


Už jsem přihlášený na seznamovací večer 4 měsíce a ještě pořád nejsem na řadě. Není možné to dělat častěji? Jen se ptám.

Kamil H.


Jsem z Holešova a přítel je z Milevska. Seznámili jsme se na RR v Táboře před 3 roky a tuto sobotu se bereme. Vztah na dálku funguje, když je láska a vzájemná tolerance.

Hedvika a Tadeáš


Protože jsem si na seznamovacím večeru nevybrala z 15 mužů pro mě vhodný protějšek, nebyl tam ani jeden intelektuál, chci navrhnout, abyste pořádali večery zvlášť pro vysokoškoláky, středoškoláky a manuálně pracující.

Mgr. Jitka z ČB


Fajn večer, vybral jsem si, ale kdyby to nedopadlo, přihlásím se znovu.

Zdeněk z Č. Krumlova

Chci se podělit o zkušenost. Navštívil jsem seznamku u konkurence, nabídli mi koučku, která mi poradí ohledně seznámení. Té jsem zaplatil 2 000 Kč. S nikým jsem neměl shodu. Přihlásil jsem se na RR do Tábora a nestačil se divit. Den před večerem mi paní organizátorka zavolala a téměř půl hodiny mi dávala po telefonu opravdu pro mě cenné rady ohledně seznámení, které mi ani koučka neřekla. A rady byly úplně zadarmo. Vybral jsem si, dokonce jsem měl 6 shod. Tady je vidět, že konkurence má seznamování jako byznys, v Táboře pro spokojenost klientů.

Ing. Michal T. z Prahy


Nevybral jsem si, žádná holka nekoukala na Star Trek.

Luboš z Humpolce

Krásný pozdrav ze společné dovolené z Malorky posílají

Lída a Láďa z Třeboně


Moc hezký večer, zajímavý způsob moderního seznámení, zúčastnila jsem se a přítele si tam našla. Mohu potvrdit, že to funguje. Díky.

Markéta T.


Také my dva jsme důkazem, že vztah na dálku funguje. Seznámili jsme se na RR v Táboře 8.8.2014. Já jsem z Českých Budějovic a přítel z Pacova. Nemyslíme si, že by vzdálenost u partnerů hrála velkou roli. Když se 2 najdou a ví, že k sobě patří, je jedno, odkud jsou. Nevzali jsme se, ale svou lásku si denně hýčkáme.

Jana P. a Stanislav CH.


Zúčastnila jsem se takové akce poprvé. Měla jsem hroznou trému, co mě čeká, ale brzy ze mě spadla. Zábavná forma seznámení se mi moc líbila. Doporučila jsem tento způsob seznámení i nezadaným kamarádkám, protože věřím, že i ony si vyberou.

Květa z Třeboně


Taky jsem byl na Rychlym rande v Táboře. Ze 14 zmalovanejch fiflen, který nevěděly co chtěji mě žádná nechtěla. Přitom jsem hezkej, chytrej chlap s dokonale vyrýsovanou postavou z fitka, hodně bohatej a úspěšnej podnikatel. Kde si mysleji, že najdou lepšího? Nikde!

Zdeněk z Prahy


Pro ty, co nevěří potvrzuji, že vztah na dálku funguje. Seznámili jsme se na RR v Táboře. Já jsem z Pelhřimova, přítel je z Rokycan. Jsme spolu 2 roky a nyní plánujeme svatbu. Když se chce, všechno jde.

Bc. Alena H. a Ing. Karel C.


Oznamujeme, že dalším miminkem Rychlého rande v Táboře je náš Tomášek, který se narodil 10. dubna 2019. Nikdy Vám nepřestaneme být vděčni za to, co jste pro nás udělali. Posíláme Vám i poděkování do novin. Vy si to zasloužíte. Děkujeme

Kristýnka, Tomáš a Tomášek z BenešovaDěkujeme organizátorům Rychlého rande, že u nás v Plzni zorganizovali seznamovací večer, který neměl chybu. Moc děkujeme a těšíme se na příště.

Plzeňáci

Mám dotaz. Kolikrát se musím zúčastnit a nevybrat si, abych se mohl seznamovat s paní moderátorkou?

Petr z Prahy


Příjemný večer, mají to opravdu hezky zorganizované, za mě i pěkný zážitek. Doporučuji.

Kamila z Tachova


Byl jsem na seznamce v Táboře, z 13 žen si mě žádná nevybrala jenom proto, že mám 6 dětí? No a co, tak jsem plodný! Co by jiný muži za to dali? Fakt nechápu.

Karel z Pacova


Nevím, jestli to sem patří, ale chci poděkovat seznamovací agentuře RR Tábor, kdy při platbě kartou v bankomatu mi odešla platba 2x, aniž jsem to zjistil. Paní mi sama zavolala, upozornila mě na to a obratem mi jednu platbu vrátili. Nevím, jestli je tento způsob poctivého jednání normální, ale já bych na to sám nepřišel, odchází mi spousta plateb, které nekontroluji. Moje hloupost, já vím. Ještě jednou děkuji.

Jirka F.

Super večer, překvapilo mě, co tam chodí za krásné ženy, výborná organizace. Nemám co vytknout. Doporučuji.

Ing. Igor S.


Chtěl bych tímto poděkovat organizátorce Rychlého rande v Táboře za pro mě cenné rady ohledně seznámení, které mi poradila před seznamovacím večerem. Kdo v Táboře byl, tak ví, o čem mluvím. Poslechl jsem a našel jsem tam mojí Elišku. 2.3.2019 jsme spolu byli rok a plánujeme svatbu. Velké díky posíláme oba organizátorům za to, co pro single dělají.

Michal a Eliška z ČB


Na seznamovacím večeru jsem byla poprvé 24.2.2018. Našla jsem hned napoprvé úžasného pana božského. Jsme spolu rok a stále více zaláskovaní. Chceme tímto poděkovat za tuto šanci a ostatním popřát, aby je potkalo takové štěstí, jako nás dva.

Mgr. Jana Ď a Petr B.


Zúčastnila jsem se Rychlého rande v Táboře 2x. Opravdu jsem mile překvapena, co tam pokaždé bylo za hezké a sympatické lidi. Zřejmě nemají šanci se někde seznámit tak jako já. Jsem velice pracovně vytížená. Pořádat takovéto seznamovací večery je opravdu výborný nápad. Fandím agentuře a přeji jí, aby jim jejich úctyhodná činnost dlouho vydržela.

Mgr. Eliška V.


Na seznamovacím večeru jsem byl již popáté. Pokaždé jsem našel, ale po čase to nedopadlo. Nejsem vybíravý, jen čekám, až přeskočí jiskra pořádně. Jednou tě najdu!

Zbyněk Š.


S potěšením oznamujeme, že dalším potomkem Rychlého rande v Táboře je naše sluníčko Janička, která se narodila 10. ledna 2019. Organizátorům za tu šanci se seznámit moc děkujeme a přejeme ještě hodně narozených dětí.

Ing. Eva Ď. a Kája S.


Moderní způsob seznámení, za mě palec nahoru.

Kamil V.


Seznamovacího večera jsem se zúčastnil poprvé, za sebe mohu říci, příjemně strávený večer, výborná organizace, myslím, že je to dokonalý způsob, jak se v dnešní uspěchané době seznámit. Za mě doporučuji.

Mudr. Štěpán C.


S přítelkyní jsme se seznámili na RR v Táboře 11.11.2016. Letos spolu oslavíme již 2. Vánoce. Chceme oba popřát organizátorům krásné Vánoce a hodně nových párů v roce 2019, kteří spolu budou tak šťastni, jako my. Děkujeme Vám za to, že jste!

Tomáš a Petruška ze StrakonicS kamarádkou jsme se zúčastnily takové akce poprvé. Šly jsme tam s počátečními obavami a hlavně s trémou, co nás čeká. Večer nás mile překvapil, moc se nám líbil. Chceme tímto pochválit organizaci celého večera. Je skutečně vidět, že jim na klientech záleží a za to jim opravdu děkujeme. Škoda jen, že večery neprobíhají častěji.

Zdeňka D.


Na seznamovacím večeru v Táboře 17.6.2016 jsem našel svou partnerku. Jsme spolu stále, i když jsme se zatím nevzali, ale oznamujeme, že se nám v srpnu narodila dvojčata.

Dva nádherné kluky máme i díky organizátorům Rychlého rande. Připojujeme se k dalším šťastným rodičům dětí Rychlého rande v Táboře. Moc děkujeme!!!

Bc. Šárka N. a Mudr. Jan H.


Na RR v Táboře jsem byl poprvně a naposledy! Ze 14 žen si mě žádná nezakroužkovala jen proto, že ve 49 letech bydlím u rodičů. No a co? Jsem svobodný, bezdětný, tak co by ještě chtěly?

Pepík C.


Chceme se s Vámi podělit o radostnou zprávu, ve čtvrtek 11.10.2018 se nám narodila dcera. Za tuto nádhernou bytost vděčíme také organizárotům Rychlého rande v Táboře, kde jsme se 17.7.2015 seznámili.

Moc jim všichni tři děkujeme a přejeme jim ještě hodně potomků.

Jana S. a Ing. Lukáš T.


Dovolujeme si tímto oznámit, že jsme dalším párem, který se seznámil na RR v Táboře 4.9.2015. Své ANO si řekneme v sobotu 20.10.2018. Můj nastávající se účastnil třetího seznamovacího večera, já prvního. Chceme všem poradit, aby to nevzdávali. Nám to vyšlo a moc za tu šanci děkujeme. Přejeme štěstí i ostatním.

Stáňa B. a David U.Byl jsem už 3x na seznamovacích večerech Rychlého rande v Táboře. Ani jedna ze zúčastněných se ke mně nechtěla přestěhovat. Proč tam teda choději? Nechápu.

Zdeněk Š.


Zúčastnila jsem se 3. seznamovacích večerů, bohužel, kdo z pánů byl sympatický mně, tomu jsem se nelíbila já. Až na počtvrté to vyšlo. Dnes jsme spolu 3 roky a nikdy nepřestanu být vděčná organizátorům RR v Táboře za tak úžasného muže, jakého jsem si u nich našla. Moc Vám tímto děkujeme za všechny nezadané, co pro ně děláte. Krásná práce.

Mgr.Alexandra Z.


Chceme touto cestou moc a moc poděkovat organizátorům Rychlého rande Tábor za naše seznámení a zároveň poděkovat za jejich účast na naší svatbě. Vážíme si Vaší ochoty a nikdy na Vás nezapomeneme.

Manželé Jitka a Pavel Kratochvílovi


Na Rychlém rande jsem byl už 2 x, našel jsem, ale obě se se mnou do půl roku rozešly. Zkusím ještě jednou a když to zase nevydrží, tak tam už nejdu. Nejsou mě hodny!!!

Stanislav V.


Posíláme pozdravy z dovolené na Kanárských ostrovech, kde jsme se vzali. Děkujeme Vás za to, že jsme se našli. Přejeme hodně štěstí Vaší agentuře, a ať máte čím dál více spokojených párů, jako jsme my.

Manželé Horákovi


Účast na seznamovacím večeru Rychlého rande 24.4.2015 jsem dostal jako dárek. Přes mé kategorické NE! mě nakonec donutili. Dnes nelituji. Našel jsem tam lásku.

Moje přítelkyně je pro mě všechno a nyní po třech letech spolu plánujeme rodinu. Přejeme hodně štěstí i ostatním. Organizátorům RR tímto posíláme velké DÍKY!!!

Jakub C. a Lenička V.


Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře 8.8.2014. Já jsem ze Středních Čech, přítel z Vysočiny. Těžko bychom se našli. Jsme spolu již 4 roky a věřím, že spolu i zestárneme.

Moc děkujeme za tuto šanci.

Ing. Alena J. a Mudr. Petr K.


3.11.2017 jsem se zúčastnil Rychlého Rande v Táboře již potřetí a už zřejmě nebude třeba. Napotřetí to vyšlo skvěle-Miloslav M.a má dnes již přítelkyně Renata S.
Děkujeme OBA a přejeme mnoho štěstí i ostatním. Především Vám-Rychlému rande. Jak jsem slíbil,že vpřípadě nalezení partnera dám vědět,tak činím.

Krásné svátky a Nový rok přeje Miloslav s Renatkou.Velký dík.


S potěšením můžeme oznámit, že jsme se na RR v Táboře seznámili před 2 roky a nyní plánujeme svatbu. Děkujeme moc za tento druh seznámení, bez kterého bychom se nikdy nepotkali. Přejeme hodně štěstí ostatním párům a organizátorům RR ze srdce děkujeme za to, co pro své klienty dělají.

Bc. Jana K. a Ing. Ivan B.


Na RR v Táboře jsem našla svůj protějšek až na třetím večeru. Jsme spolu 19. měsíců opravdu šťastni. Chceme tímto poradit dalším nezadaným, aby to nevzdávali. Moc děkujeme za tuto šanci.

Ing. Simona Č. a Vladislav V.


RR jsem se zúčastnila zatím poprvé před půl rokem. Toho pravého partnera jsem tam sice nenašla, za to jsem našla 3 úžasné kamarády, za které jsem opravdu vděčná.

Anna Z.


Seznámila jsem se s přítelem na speed datingu v Táboře a 13.11.2016 spolu oslavíme již 1. výročí. Jsme spolu šťastni
a bez Vás a Vaší seznamky bysme se nikdy nepoznali, takže velké díky. Zdraví Vás a vzpomínají

Iva K. a Petr M.


S potěšením si dovoluji oznamit, že vztah jsem našla a trvá dodnes. Jsem velice ráda, že jsem po velkém rozmyšlení do takové věci šla a dnes nelituji.

Myslím, že jsem našla toho pravého. Za vše moc děkujeme a přejeme všem hodně štěstí, které se usmálo i na nás dva a jsme za to opravdu šťastni.

Linda D. a Radek K.


Seznámili jsme se 4.9.2015 a vztah trvá a vypadá to, že oslavíme spolu 1 spokojený rok.

J. a T.

Akce předčila moje očekávání. Fajn večer. Doporučuji.

Petr K.

Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře vloni v červenci, jsme spolu pořád. Moc děkujeme.

Ilona V. a Karel S.

Účastnila jsem se akce poprvé, zábavný způsob seznámení. Moc se mi tam líbilo. Za mě doporučuji.

Věra M.

Na Rychlém rande jsme se seznámili v listopadu, moc děkujeme, neměli bychom šanci se někdy potkat.

Jana N. a Pavel Z.

Moc se mi to líbilo, myslím, že to je jeden ze způsobů úspěšného seznámení.

Miloš B.

Výborná organizace, sympatická moderátorka, pohodový večer.

Petr Š.

Děkujeme za Rychlé rande v Táboře. Jsme spolu už 8 měsíců. Hodně štěstí ostatním.

Ing. Lukáš N. a Věra F.

Fajn nálada, moc jsem se nasmála. Můžu jen doporučit.

Petra B.

Líbilo se mi, zábava, perfektní organizace, přijdu zas. Doporučuji.

David V.

Úžasný večer, je to dobrá příležitost poznat nezadané protějšky.Chválím.

Bc. Láďa S.

Vtipná moderátorka, za ty peníze to stojí. Objednávám se zas.

Lukáš B.

Moc se mi tam líbilo, výborně to vedete, jedinečný způsob pro ty, co jsou celý den v práci a nemají šanci se kde seznámit. Děkuji

Ing. Jana V.

Seznámili jsme se na Rychlém rande v Táboře a jsme spolu už 10 měsíců. Moc děkujeme a držíme palce ostatním.

Honza H. a Dana P.

Vtipná moderátorka, výborná organizace. Můžu jenom poděkovat, že tady v Táboře něco takového existuje. Jen tak dál.

Ing. Vašek C.
Registrace míst a bližší informace na tel: 773 669 982.