RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19765

Účastník detailně popsal svůj zážitek z Rychlého rande


Když jsem šel na rychlé rande, měl jsem určitou představu o tom, jak to bude probíhat. Dost informací a názorů jsem získal od mé kamarádky, která se ho kdysi účastnila a další informace a rady mi pak sdělila paní pořadatelka po telefonu.

Do salónku, kde tato seznamovací akce probíhala, jsem dorazil asi pět minut před začátkem. Téměř všichni už seděli u stolečků, díky tomu jsem si mohl letmo prohlédnout všech 13 slečen, které se také přišli seznamovat. Na první pohled mě velice zaujali 4 z nich. O těch jsem si hned řekl, že by mohly dělat modelky. Ostatní dívky co tam byly, mi přišli takové normální. Po některých bych se na ulici otočil, po jiných zase ne. Paní pořadatelka mě dovedla na mé místo, ke stolečku, kde už seděla jedna z dívek. Hned po mě dorazil poslední kluk, takže jsme se s dívkou u mého stolečku stihli jen pozdravit a představit, pak už paní pořadatelka začala vysvětlovat, jak bude večer probíhat.

Kluci se budou postupně přesouvat od stolečku ke stolečku. U každého stolečku stráví 5 minut. To je čas, který máme na seznámení se s každou z dívek. Když se Vám někdo líbí, zakroužkujete si jeho číslo v dotazníčku. Paní toho povídala o hodně víc, ale tohle jsou asi nejdůležitější informace, které jsem pochytil. Hned po tomto úvodu paní pořadatelka zazvonila zvonkem a začalo se randit.

Slečna, se kterou jsem si povídal jako první, sice nepatřila mezi ty 4 modelky, které mě zaujaly hned na začátku, ale po těch pěti společně strávených minutách mi připadala hrozně fajn. Na první pohled mě sice nějak speciálně nezaujala, ale když jsme si popovídali, začala mi být sympatická, takže jsem si ji zakroužkoval. Vlastně bych řekl, že těch 5 minut uteklo hrozně rychle. Tento dojem jsem ten večer měl téměř u všech slečen.

Když jsem se přesunul v pořadí ke druhé slečně, to byla jedna z těch 4, co mě zaujaly na první pohled, zjistil jsem, že je to doktorka. Svěřila se mi, že rychlé rande navštívila, protože je časově hodně vytížená kvůli práci. Časté přesčasy a dlouhé směny ji znesnadňují osobní život. Povídalo se mi s ní také dobře a ještě k tomu byla velmi hezká. Zakroužkoval jsem si ji také.

Třetí dívka byla zdravotní sestřička, s předchozí slečnou to byly kamarádky. Vypadala sympaticky, během našeho povídání jsme se dost nasmáli. Rande s ní mě hodně bavilo. Těch pět minut zase uteklo strašně rychle.

Musím se přiznat, že od čtvrté dívky už se mi to začíná docela motat. Díky tomu si vybavuji jednu z rad paní pořadatelky. Ta nám zdůrazňovala, ať si na čistý papír připravený na stolečku píšeme vlastní poznámky o každé z dívek, protože se nám pak budou plést a nebudeme si je pamatovat. Přesně věděla o čem mluví :D protože si na čtvrtou dívku opravdu vůbec nevzpomenu.

Pátou dívku si pamatuji, protože měla dost netradiční povolání. Myslím si, že toto povolání určitě v ČR jiná dívka nedělá, takže ho nebudu zveřejňovat, abych ji tu nějak neprozradil :D

Hodně dobře si pamatuji šestou dívku. To byla jedna z těch 4 „modelek“, které mě zaujali na začátku. Byla to učitelka. Dle mého názoru nejkrásnější dívka toho večera. Hodně jsme si rozuměli, hodně jsme se smáli, bylo to fakt špičkové rande se super dívkou. Tu jsem si zakroužkoval, hodně mě další den potěšilo, když jsem zjistil, že si mě zakroužkovala také.

Další dvě nebo tři dívky si zase moc nevybavuji. Další, kterou si vybavuji, byla také fajn. Měli jsme podobný smysl pro humor, takže to celých 5 minut byly jen samé srandičky. Myslím, že jsme našim smíchem museli rušit lidi u okolních stolečků.

Pak si pamatuji až poslední slečnu, se kterou jsem ten večer mluvil. Přišla mi taková ne moc průbojná, ale o to víc milá. Byla uvědomělá a klidná. Líbila se mi nejen vzhledově, ale i tím jak jsem ji vnímal

povahově. Když naposledy zazvonil zvoneček, ani jsem si neuvědomil, že už je konec. Trošku mě to mrzelo, protože to celé bylo hrozně super.

Parádně se mi povídalo i s dívkami, které jsem si nezakroužkoval. Některé slečny, kterých jsem si na úplném začátku tolik nevšiml, protože nepatřili k těm „modelkám“ se mi začali líbit až potom, co jsem si s nimi popovídal. Z celého toho zážitku jsem měl hrozně dobrý pocit. Své pocity neumím úplně dobře popisovat, ale prostě jsem byl více než nadšený. Celkem jsem si zakroužkoval 8 dívek. Nevím, jestli je to hodně nebo málo, ale jednoduše se mi každá z nich něčím líbila a zaujala. Následující den, byla to sobota, mi volala paní pořadatelka výsledky. To mé nadšení ještě znásobilo, protože jsem měl 7 vzájemných sympatií. To znamená, že si mě zakroužkovalo 7 slečen, které jsem si zakroužkoval i já.

Díky rychlému rande teď už seznamování řešit nemusím. Všem co zatím to štěstí zamilovat se neměli, mohu tuto parádní seznamovací akci doporučit. Tímto chceme s přítelkyní poděkovat paní pořadatelce a všem, co za tímto projektem stojí. Za to, že jsme spolu, vděčíme především jim.

Ing. Honza V.