RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19765

Šance na seznámení v důchodu


Jmenuji se Květa a jsem v důchodu. Před třemi roky mi zemřel manžel, dcera je letuška, tak za mnou jezdí občas, když nemá službu a syn se s rodinou přestěhoval za prací do Francie a jezdí 2x za rok. Ve velkém domě jsem zůstala sama, mám jen kamarádku, která je vdaná. Bylo mi smutno, a tak mi dcera koupila k mým 68. narozeninám, které jsem měla v červenci Dárkový poukaz na seznamovací večer do Tábora. Patřila jsem do kategorie 60 až 75 let. Nejdříve jsem z toho byla v šoku, ale dcera mě ubezpečila, že pojede se mnou a že tam třeba potkám nové přátele.

Postupně jsem na to zapomněla, až jednou začátkem září přijela zase dcera na víkend a oznámila mi, že termín seznamovacího večera byl stanoven na 21. září. Ani nevím jak, ale ten čas rychle utekl a najednou tu byl zmíněný datum. Ráno jsem si zašla ke kadeřnici, dcera mi pomohla koupit vhodné šaty a boty a odpoledne jsme vyrazily do Tábora. Jako dárek od agentury jsem dostala večerní nalíčení u kosmetičky. Dcera byla unešená, jak mi to sluší. Doprovodila mě až do salónu v hotelu, kde se seznamovací večer pořádal. Už tam bylo plno. Paní co večer moderovala, mě po vzájemném představení, posadila ke stolečku k pánovi, který tam už seděl. Pak večer začal. Paní nás přivítala, vysvětlila nám, jak vše bude probíhat a že nás je 20, tak máme každý na výběr z 10 protějšků. Dostali jsme propisku a papíry, abychom si o všech psali poznámky. Ke stolečku si ke mně vždy přisedl pán, se kterým jsme si 5 minut mohli povídat. Takhle se u mě vystřídalo všech 10 pánů. Pánové byli opravdu všichni sympatičtí, hezky se mi se všemi povídalo. Nakonec jsem si zakroužkovala jen čtyři, ty mi padli hned do oka. Hlavně bydleli nejblíže.

Když večer skončil, paní se s námi rozloučila s tím, že nám všem o víkendu zavolá výsledky, jak jsme dopadli. Odcházela jsem ještě se dvěma děvčaty, které seděly u stolečků kolem mě. Daly jsme se do řeči, všechno jsme ještě asi půl hodiny probíraly a domluvily jsme se, že si zavoláme, jak jsme dopadly. Hlavní je, že jsme se shodly, byly jsme z večera nadšené, moc se nám tam líbilo a hned jsme se ubezpečily, že kdyby nám to nedopadlo, určitě půjdeme všechny tři příště znovu. Dcera už na mě čekala a celou cestu vyzvídala. Opravdu jsem byla moc ráda, že mě do toho nanutila. V sobotu odpoledne mi paní zavolala, že jsem se zakroužkovala vzájemně pouze s jedním pánem, jinak ty tři ostatní, kteří se mi líbili, jsem se jim zase nelíbila já. Mně to nevadilo, s pánem jsme se sice 3x sešli, ale zůstali jsme kamarádi. Za to s oběma děvčaty se od doby scházíme pravidelně. Chodíme do divadla, cukráren, byly jsme na zájezdě, nyní máme domluven večer pro seniory, kde se tančí a hraje hudba.
Sice jsem si na seznamovacím večeru v Táboře na poprvé toho pravého nenašla, za to jsem tam našla dvě úžasné kamarádky, za které jsem opravdu moc vděčná. A představte si, všechny tři jsme přihlášené znovu.
Proto chci tímto poděkovat organizátorům Rychlého rande v Táboře, co pro nás důchodce dělají.
Dávají nám šanci, jak nebýt sami. A za to jim patří velký dík!


Květa V. z Jižních Čech