RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19765

Našel jsem nejlepší způsob, jak se seznámit


Potom, co jsem dodělal vysokou školu a podnikání mi začalo vydělávat dost peněz, začal jsem přemýšlet o tom, že bych se usadil. Položil jsem si otázku, kterou si určitě pokládá většina nezadaných lidí. Kde je možné potkat osobu vhodnou k navázání dlouhodobého vztahu? Člověk si projde nějakými láskami při studiích, ale ty často nevydrží. Kudy se tedy ubírat v dospělém věku, když chcete někoho najít?
Vím o spoustě párů, které se dali dohromady potom, co je seznámili jejich kamarádi. To je určitě super cesta. Ti dva mohou být nejdřív jen kamarádi a pak se to nějak vyvine, nebo si padnou do oka hned, jak je kamarádi seznámí. Když už jsou ale téměř všichni vaši kamarádi zadaní, často i ženatí nebo mají děti, tak tahle cesta nejspíš neklapne.

Další možností je vzít pár posledních svobodných přátel a vyrazit s nimi na diskotéku, nebo do nějakého klubu. Upřímně si myslím, že tato varianta vůbec není vhodná pro hledání partnerky, se kterou bych chtěl třeba založit rodinu. Dívky na diskotékách mi často přijdou namyšlené, nebo vidím, jak jen z kamarádů tahají pozvání na skleničku alkoholu i když je zjevný jejich nezájem o nějaké větší sblížení. Samozřejmě nechci dívky házet do jednoho pytle, ale takhle to na mě na diskotékách působí. Vlastně asi ani neznám žádný pár, který by se touto cestou seznámil.
No, pokud se člověk nehodlá vrátit k nějaké své bývalé přítelkyni, vypadá to, že zbývá poslední možnost a tou jsou internetové seznamky. S tímto druhem seznamování žádné zkušenosti nemám. Vím o párech, které se přes internetovou seznamku seznámili, a vyšlo jim to. Jiní zase byli zklamaní tím, jak tam o sobě někteří uživatelé uváděli nepravdivé informace. Každopádně to není cesta, kterou bych se chtěl ubírat.

Když už jsem pomalu začínal přemýšlet o tom, jestli nezačnu oslovovat slečny na ulici, zjistil jsem, že existuje agentura, která pořádá seznamovací večery. Do té doby jsem neměl ponětí, že něco takového existuje, ale zaujala mě možnost osobně poznat nezadané dívky. Proč je to o tolik lepší než internetová seznamka? S každou slečnou si můžete povídat 5 minut. Sedíte spolu u stolečku, zeptáte se na pár věcí, které vás zajímají, občas se něčemu zasmějete. Těch pět minut stačí na to, abyste zhodnotili, jestli je vám sympatická. Na seznamovacím večeru, jmenuje se to Rychlé rande Tábor, mě zaujalo 7 slečen z 12. Když se vám líbí, tak je zakroužkujete v dotazníčku. Když se líbíte i vy jim a zakroužkují si Vás, tak vám další den po vyhodnocení dotazníků pořadatelé předají jejich telefonní čísla. Já jsem měl vzájemné zalíbení se 4 slečnami. Samozřejmě jsem každou pozval na další, tentokrát už soukromé rande. Samozřejmě, až při dalším rande se o dívkách dozvídáte spoustu detailnějších informací, nejste limitováni těmi pěti minutami a tak se postupně ukazuje, se kterou se k sobě hodíte a hlavně se kterou k sobě začnete chovat nějaký hlubší cit.

Musím říct, že jsem měl to štěstí a na Rychlém rande Tábor jsem potkal svou současnou přítelkyni. Jsme spolu už téměř rok. Plánujeme, že se k sobě natrvalo nastěhujeme. Člověk někdy musí vyzkoušet různé metody, aby dosáhl toho, co chce a projít různé cesty, aby našel to, co hledá. Nalezení té správné partnerky, nebo partnera, je zásadním milníkem v životě každého z nás. Proto stojí za to, vyzkoušet i netradiční způsoby seznamování, jakým je třeba Rychlé rande.

Patrik K. z ČB